Принтер чеків XP-58IIN
Принтер чеків XP-58IIN – простий у використанні термопринтер, який не вимагає додаткового навчання персоналу. У принтері є гребінка для ручного обриву касової стрічки. Термоголовка гарантовано розрахована на друк чеків, довжиною стрічки 50 км. Під час друку розвивається швидкість 90 мм / с. Така швидкість друку дозволяє використовувати POS-принтер XP-58IIN в торгових підприємствах з великим товарообігом. До принтера чеків може бути підключена грошова скриня (12 В, 1 А). Фронтальна кришка принтера дозволяє користувачеві максимально легко здійснювати заміну чекової стрічки. У принтері 64 кБ вбудованої пам’яті і 32 кБ оперативної. Для завдання налаштувань пос-принтеру Xprinter XP-58IIN потрібен стаціонарний комп’ютер, програмне забезпечення входить в комплект поставки. Скидання налаштувань, а також відстеження його стан можливо з панелі термопринтера.
Технічні характеристики принтера чеків XP-58IIN
| Технологія друку | лінійний точковий термодрук |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Швидкість друку | 90 мм / с |
| Макс. Ширина друку | 48 мм |
| Максимальна кількість точок в лінії | 384 |
| Абразивна стійкість термоголовки | 50 км |
| Автообрізувач | немає |
| Пам’ять | 64 Кбайт |
| Буфер | 32 Кбайт |
| Інтерфейс управління | USB |
| Додаткові порти | RJ-11 для підключення грошової скрині |
| Друковані штрих-коди | UPC-A, UPC-E, JAN13 (EAN13), JAN8 (EAN8), CODE39, ITF, CODABAR, CODE93, CODE128 |
| Кількість символів в рядку | Шрифт А: 32 символу; 12 х 24 точок. Шрифт B: 42 символи; 9 х 17 точок |
| Розмір символу | Шрифт А: 1,5 х 3 мм; Шрифт B: 1,1 х 2,1 мм |
| Драйвери | Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2003, Windows Server 2008 , Linux, Android SDK, iOS SDK |
| Тип матеріалу | термопапір |
| Ширина паперу | 57,5 ± 0,5 мм |
| Діаметр рулону | 60 мм |
| Управління грошовою скринею | 12В, 1А |
| Робоча температура | 0 ° C … + 45 ° C |
| Вологість | 10-80% |
| Габарити | 188 мм х 115 мм х 116 мм |
| Вага | 0,65 кг |
| Колір | Чорний |
| Живлення | 110-220 В, 50-60 Гц; адаптер: 12 В, 2,6 А |
| Виробник | Xprinter (Китай) |






















