Принтер чеків Bixolon SRP-380
Принтер чеків Bixolon SRP-380 – високошвидкісний, зносостійкий термопринтер для друку чеків, квитанцій, ТТН, платіжної документації, етикеток, графічних зображень, в тому числі лінійних і матричних штрихових кодів. Чековий принтер може друкувати на термопапері шириною 80 мм або 57,5 мм, в ньому реалізована функція автоматичного вибору і зміни ширини паперу з 80 до 57,5 мм. Спеціальні налаштування програмного забезпечення і прошивки дозволяють економити папір, в режимі економії паперу довжина чека зменшується до 25%. Принтер чеків Bixolon SRP-380 друкує зі швидкістю 350 мм / м (а це на 17% швидше, ніж інші подібні моделі) з дозволом 180 dpi і ресурсом термоголовки 250 км чеків. При друку на чековій стрічці шириною 80 мм, в одному рядку міститься 42 символу шрифту А чи 56 символів шрифтів В і С. Принтер може друкувати на чеку штрих-коди: 1D: Coda Bar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN- 8, EAN-13, ITF, UPC-A, UPC-E; 2D: Data Matrix, GS1-128, GS1 DataBar Stacked / Omnidirectional / Truncated / Limited / Expanded, PDF417, QR code; визначені користувачем шрифти; графіком; формати і логотипи. Для поділу чеків в принтері Bixolon SRP-380 використовується автоматичний обрізувач, розрахований мінімум на 3 млн. Відрізів. Індикатор життєвого циклу дозволяє стежити за станом термоголовки і автоматичного обрізувача, а технологія Easy Tracking ™ дає можливість зв’язку з технічною підтримкою завдяки QR коду, на нижній поверхні принтера.
Принтер чеків Bixolon SRP 380 сумісний з усіма основними операційними системами: Android, iOS, Windows і використовує мову емуляції BXL / POS. Робота з програмним забезпеченням Anywhere Anyfont (Unicode) дозволяє автоматично змінювати стандарти кодування символів і міняти мову кодування додатків.
Для зв’язку з POS-системою або комп’ютером пристрій має інтерфейси зв’язку USB + RS-232 або USB + Ethernet. Підключення грошової скрині або кухонного дзвінка здійснюється через порт RJ-11, додатково може бути довстановлений ще один порт RJ-11 для одночасного підключення 2 грошових ящиків.
Для зручності експлуатації чековий принтер SRP 380 має безліч продуманих деталей. Він обладнаний датчиками, що контролюють стан кришки, кількість паперу (її швидке закінчення і відсутність). Індикатори на верхній панелі сигналізують касиру про відсутність Живлення і помилки в системі.
Принтер чеків Bixolon SRP-380 може використовуватися в неопалюваних приміщення при температурі не нижче 0 ° С і підвищуватися понад + 40 ° С Відносна вологість повітря знаходиться в межах 10-80% рт. стовпа. Умови зберігання мають більш гнучкий режим від -20 ° С до + 60 ° С при вологості 10-90% рт. ст.
Технічні характеристики принтера чеків Bixolon SRP-380
| Технологія друку | лінійний точковий термодрук |
| Роздільна здатність | 180 dpi |
| Швидкість друку | 350 мм / с |
| Макс. Ширина друку | 72 мм |
| Абразивна стійкість термоголовки | 250 км |
| Автообрізувач | є |
| Буфер | 12 Kбайт |
| Датчики | Датчик кінця паперу; Датчик швидкого кінця паперу; Датчик відкритої кришки |
| Інтерфейс управління | USB + RS-232; USB + Ethernet |
| Додаткові порти | RJ-11 для підключення грошової скрині, кухонного дзвінка та інші |
| Друковані штрих-коди | 1D: Coda Bar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, ITF, UPC-A, UPC-E; 2D: Data Matrix, GS1-128, GS1 DataBar Stacked / Omnidirectional / Truncated / Limited / Expanded, PDF417, QR code |
| Кількість символів в рядку | Шрифт А: 42 символи; 12 х 24 точок; Шрифт В: 56 символів; 9 х 17 точок; Шрифт З: 56 символів; 9 х 24 точок |
| Емуляція | BXL / POS |
| Графіка | Підтримка визначених користувачем шрифтів, графіку, формати і логотипи |
| Драйвери | Windows 10, Windows Server 2012, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2, Windows Vista, Windows Server 2003, Windows XP, MacOS X 10.9, MacOS X 10.8, MacOS X 10.7, MacOS X 10.6, MacOS X 10.5, MacOS X 10.4, Android 5.0, Android 4.2, Android 4.3, Andro |
| Тип матеріалу | термопапір |
| Ширина паперу | 57,5 мм, 80 мм |
| Макс. Діаметр рулону | до 83 мм |
| Товщина паперу | 62 – 75 мкм |
| Управління грошовою скринею | 24 В, 1 А |
| Вбудований зумер | немає |
| Додатково | Можливість підключення 2 грошових ящиків. |
| Робоча температура | 0 ° C … + 40 ° C |
| Вологість | 10 – 80% |
| Габарити | 147 х 200 х 148 мм |
| Вага | 1,56 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Bixolon (Корея) |






















