Принтер чеків HPRT TP808
Принтер чеків HPRT TP808 – термопринтер в формі куба, який може друкувати чеки як з верхньої, так і з фронтальною подачею, максимально підлаштовуючись під ергономіку робочого місця касира. Чековий принтер друкує зі швидкістю 260 мм / с з роздільною здатністю 203 dpi, при цьому ресурс друкувального механізму 150 км. Термопринтер чеків TP808 підтримує буквено-цифрові шрифти, китайський шрифт GBK, призначені для користувача шрифти можуть також завантажуватися в термопринтер. Принтер чеків HPRT TP808 працює з лінійними штрих-кодами, а також з двома двомірними штрих-кодами: PDF417 і QR code. Можливий друк користувальницьких растрових зображень, при цьому максимальний розмір окремого зображення становить 64 КБ, загальний розмір растрового зображення – 256 КБ. Для поділу чеків використовується Автообрізувач з повною або частковою обрізкою і ресурсом 2 млн. Циклів різу.
На панелі керування принтера чеків TP808 розташовані три світлодіода, які сигналізують про можливі помилки, наявності Живлення та стан паперу. Датчик наявності паперу і швидкого її закінчення, а також датчик відкриття кришки допомагають касиру легше орієнтуватися в стані роботи принтера.
Термопринтер чеків HPRT TP808 має наступні інтерфейси зв’язку: USB, RS-232, Ethernet. Для підключення грошової скрині або кухонного дзвінка використовується роз’єм RJ-11. Опціонально можуть бути додані Bluetooth або Wi-Fi-модулі.
Завдяки простому відкриттю захисної кришки принтера чеків TP808, прибрати зім’ятий термопапір в області автоматичного обрізувача чеків термопринтера TP808 максимально просто. Пристрій функціонує практично безшумно завдяки великим шестерням косозубой передачі, які зменшують шум при друку і покращують подачу витратного матеріалу. Ключові деталі ролікового механізму виконані з високоякісного металу, для поліпшення відводу тепла від механізму і служить його довговічності.
Варто відзначити компактність чекового принтера TP808, габарити якого на 30% менше обладнання подібного класу і складають всього 134,8 х 132 х 132 мм. Вага принтера HPRT TP808 становить 1,5 кг.
Технічні характеристики принтера чеків HPRT TP808
| Технологія друку | лінійний точковий термодрук |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Швидкість друку | 260 мм / с |
| Максімаотная ширина друку | 48 мм, 72 мм |
| Абразивна стійкість термоголовки | 150 км |
| Автообрізувач | є |
| Тип автообрізання | часткове або повне |
| Пам’ять | 32 МБ SDRAM / 64 МБ Flash ROM |
| Датчики | Датчик наявності паперу; Датчик швидкого кінця паперу (подвійний); Датчик відкритої кришки |
| Інтерфейс управління | USB + RS-232 + Ethernet |
| Додаткові порти | RJ-11 для підключення грошової скрині |
| Панель управління | 3 світлодіоди: Синій – Живлення ; Помаранчевий – папір; Червоний – помилка |
| Друковані штрих-коди | 1D: UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, CODE 39, ITF , CODEBAR, CODE 128, CODE 93; 2D: PDF417, QR code |
| Кількість символів в рядку | Шрифт А: 12 х 24 точок; Шрифт B: 9 х 17 точок |
| Графіка | Підтримка растрового друку з різною щільністю і призначеної для користувача растрової печаткою. (Максимальний розмір кожного реєстрового зображення становить 64 КБ, загальний розмір растрового зображення – 256 КБ) |
| Мови управління | ESC / POS |
| Драйвери | Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, POSReady, Linux, OPOS, Android SDK, Windows SDK, iOS SDK |
| Тип матеріалу | термопапір |
| Ширина паперу | 57,5 ± 0,5 мм, 80 ± 0,5 мм </td > |
| Максимальний діаметр рулону | 83 мм |
| Товщина паперу | 56-100 мкм |
| Управління грошовою скринею | 24В, 1А |
| Вбудований зумер | немає |
| Робоча температура | 0 ° C … + 45 ° C |
| Вологість | 25-85% |
| Габарити | 134,8 мм х 132 мм х 132 мм |
| Вага | 1,37 кг |
| Колір | Чорний, білий |
| Живлення | Вхід: 100 – 240 В; Вихід: 24 В, 2,5 A |
| Виробник | HPRT (Китай) |






















