Принтер чеків UNS-TP51.06
Принтер чеків UNS-TP51.06 – компактний, недорогий, швидкісний термопринтер (швидкість друку 130 мм / с) з високою роздільною здатністю друку (203 dpi) і оснащений Автообрізувач паперу. Відсік для термострічки вміщує рулон діаметром 83 мм (довжина паперу – 60 м), що дозволяє рідко міняти касову стрічку, про наявність паперу в принтері відповідає датчик наявності / відсутності паперу. За допомогою POS-принтера UNS-TP51.06ви можете друкувати чеки і квитанції, квитки і купони, при використання його на кухні ресторану або кафе, можна друкувати «зустрічки». Термопринтер може друкувати не тільки текстову, але і графічну інформацію: логотипи, штрих-коди, QR-коди.
Друк здійснюється з дуже низьким рівнем шуму. За допомогою порту RJ-11 до чекодрукуючого принтеру UNS-TP51.06 можна підключити грошову скриню або кухонний дзвінок. Про готовність принтера до роботи і поточному його стані попереджають вбудовані датчики, параметри виводяться на фронтальну панель термопринтера сигнальними світлодіодами. Панель інтерфейсів трохи поглиблена в корпус, щоб захистити порти підключення і запобігти випадкове їх роз’єднання. Для принтера чеків UNS-TP51.06 не потрібна реєстрація в податковій службі, систематичне сервісне обслуговування теж не потрібно. Використовувати його можна безперервно, так як пристрій живиться велику кількість робочих циклів. Принтер чеків UNS-TP51.06 має витончений зовнішній вигляд. Обтічні лінії і малі габарити дозволять йому вдало вписатися в будь-який інтер’єр, не займаючи багато місця. Пос-принтер Unisystem UNS-TP51 можна купити для кур’єрської служби доставки, готельного та ресторанного бізнесу, їдальні, аптеки, перукарні і тощо
Технічні характеристики принтера чеків UNS-TP51.06
| Метод друку | Термо |
| Швидкість друку, мм / сек | 130 |
| Максимальна ширина друку, мм | 48 |
| Максимальна кількість точок в лінії | 384 |
| Роздільна здатність, dpi | 203 |
| Ширина стрічки, мм | 57,5 |
| Довжина рулону, м | 60 |
| Товщина паперу | 60-80 мкм |
| Максимальний діаметр рулону | 83 мм |
| Автообрізувач | Так |
| Тип автообрізання | часткове |
| Пам’ять | 60 Кбайт |
| Буфер | 4 Kбайт |
| Ресурс друкувального механізму, км | 150 |
| Інтерфейси | USB |
| Управління грошовою скринею | 12В, 1А |
| Додаткові порти | RJ-11 для підключення грошової скрині, кухонного дзвінка та інші |
| Друковані штрих-коди | UPC-A, UPC-E, JAN13 (EAN13), JAN8 (EAN8), CODE 39, ITF , CODABAR, CODE 93, CODE 128 |
| Кількість символів в рядку | Шрифт А: 12 х 24 точекШріфт В: 9 х 17 точок |
| Драйвери | Windows XP, Windows 2000, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, linux |
| Робоча температура | + 0 ° C … + 45 ° C |
| Вологість | 10-80% |
| Габарити | 141 мм х 201 мм х 110 мм |
| Вага | 1,13 кг |
| Колір | чорний |
| Живлення | 12 В, 3 А |
| Виробник | Unisystem (Україна) |
| Гарантія | 12 міс |






















