Принтер чеків HPRT PPT2-A
Принтер чеків HPRT PPT2-A – термопринтер, що друкує зі швидкістю 100 мм / с і з роздільною здатністю 203 dpi на касовій стрічці шириною 57,5 мм і областю друку 48 мм. Чековий принтер дуже зносостійкий, резерв друкуючого механізму 100 км, металевий механізм який швидко відводить тепло. Конструкція корпусу HPRT PPT2-A захищає його від проникнення вологи і пилу. У принтера HPRT PPT2-A немає автоматичного обрізувача чеків. Конструкція принтера дозволяє легко і швидко і навіть однією рукою змінювати рулон термострічки, до того ж робити це часто не доведеться, так як відсік для чекової стрічки розрахований на рулон діаметром 83 мм. Присутній датчик наявності паперу. Розпізнавання чорної мітки з обох сторін. Чековий принтер HPRT PPT2-A може підключатися до ноутбука, комп’ютера або POS-системі за допомогою USB і Ethernet, а також може підключатися безпосередньо до касового апарату. Сумісний з усіма версіями Windows і Linux і управляється мовами ESP / POS. Для зберігання зразків чеків використовується флеш-пам’ять 12 МБ Flash ROM.
Технічні характеристики принтера чеків HPRT PPT2-A
| Метод друку | Прямий лінійний термодрук |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 крапок / мм) |
| Швидкість друку | Макс. 100 мм / сек. |
| Ширина друку | 48 мм |
| Флеш пам’ять | 16 МБ |
| Шрифти | GBK 16×16, 24×24 точок |
| ASCII 8×16, 12×24 точок | |
| Користувальницькі | |
| Кодування 74 | |
| Штрих-коди | UPC-A, UPC-E, EAN8, EAN13, CODE39, ITF, CODEBAR, CODE128, CODE93 |
| Графіка | Підтримка растрового друку з різною щільністю і друк користувальницької растрової графіки. (Макс. Розмір растрової графіки – 40 КБ, загальний розмір – 64 КБ) |
| Датчик | Немає паперу |
| LED Індикатори Живлення | Червоний LED |
| LED Індикатори Помилка | Синій LED |
| Блок живлення вхід | 100 В – 240 В |
| Блок живлення вихід | 12 В / 2 А |
| Тип паперу | Чековий термопапір |
| Ширина паперу | 58 мм |
| Товщина паперу | 0.056 ~ 0.1 мм |
| Діаметр рулону | Макс. 83 мм |
| Завантаження | Легке завантаження паперу |
| Відрізка | Ручний відрив |
| Умови роботи | – 5 ° C ~ 50 ° C, 25% ~ 80% О.В. < / td> |
| Умови зберігання | – 40 ° C ~ 60 ° C, 5% ~ 95% О.В. < / td> |
| Розміри | 186 (Д) x114 (Ш) x128 (В) мм |
| Вага | 1.06 кг (Без рулону паперу) |
| Аксесуари | USB Кабель, Serial кабель, Паралельний кабель |
| Емуляція | ESC / POS |
| Драйвер | Windows XP / Vista / Win7 / Win8 / Win10 / PosReady / Linux / OPOS </td > |
| SDK | WinCE, Win Mobile, Android |
| Інтерфейси | USB, RS-232, Паралельний, Ethernet, Грошова скриня (За бажанням) |
| Виробник: | HPRT (Китай) |
| Гарантія | 12 місяців |






















