Принтер чеків UNS-TP51.02
Принтер чеків UNS-TP51.02 – дуже популярна модель термопринтера завдяки своїй простоті, надійності і низькій ціні. Друкує на термострічці зі швидкістю 60 мм / с з високою роздільною здатністю 203 dpi, а ресурсу термоголовки вистачить на друк 100 км чеків. В чековому принтері немає автообрізання, зате є датчики: кінця паперу, відкритої кришки і контролю нагріву термоголовки. Термопринтер UNS-TP51.02 може використовуватися не тільки для друку чеків, але і в кафе і ресторанному бізнесі для передачі замовлень на кухню. За допомогою порту RJ-11 до чековому принтеру UNS-TP51.02 підключається грошова скриня або кухонний дзвінок. Пос-принтер відрізняється дуже тихою роботою. Компактні розміри не займуть багато місця ні на столі касира, ні на кухні.
Pos-принтер використовується в мінімаркетах, касах автовокзалів, торгових точках громадського харчування, ларьках, кіосках, автостоянках, сфері послуг (ательє, майстернях і тощо ), Міні готелях.
Технічні характеристики принтера чеків UNS-TP51.02
| Технологія друку | лінійний точковий термодрук |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Швидкість друку | 60 мм / с |
| Максимальна ширина друку | 48 мм |
| Максимальна кількість точок в лінії | 384 |
| Абразивна стійкість термоголовки | 100 км |
| Автообрізувач | немає |
| Датчики | Датчик кінця паперу; Датчик відкритої кришки; Датчик контролю нагріву термоголовки |
| Інтерфейс управління | USB |
| Додаткові порти | RJ-11 для підключення грошової скрині, кухонного дзвінка та інших пристроїв |
| Друковані штрих-коди | JAN13 (EAN13), JAN8 (EAN8), CODE39 |
| Драйвери | Windows 98, Windows 2000, Windows 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 < / td> |
| Тип матеріалу | термопапір |
| Ширина паперу | 57,5 мм (58 + 0 / -1) |
| Максимальний діаметр рулону | 65 мм |
| Товщина паперу | 60-80 мкм |
| Управління грошовою скринею | 12В, 1А |
| Робоча температура | 0 ° C … + 40 ° C |
| Вологість | 10-80% |
| Габарити | 125 мм х 205 мм х 92 мм |
| Вага | 0,8 кг |
| Колір | світло-сірий, чорний |
| Живлення | 8,5 В, 4 А |
| Виробник | Unisystem (Україна) |






















