Принтер чеків GEOS RP-3101
Принтер чеків GEOS RP-3101 – високоефективний і зносостійкий термопринтер зі швидкістю друку 250 мм / с, високою роздільною здатністю (8 крапок / мм 203 dpi) і ресурсом друку термоголовки 15 км або 60 млн рядків. Принтер оснащений автоматичним обрізувачем чеків, розрахованим на 2 млн відрізів. Максимальна ширина використовуваної термострічки – 80 мм. Для оповіщення про успішне завершення операції передбачена звукова сигналізація. Частота і тривалість звукового сигналу налаштовується. Для передачі даних до пристрою та підключення до мережі використовуються USB-порт і Ethernet. У комплекті з принтером чеків GEOS RP-3101 поставляється диск з установочними драйверами для операційних систем MacOS, Linux і Windows, а також утиліти для оптимальної настройки принтера. Передбачена можливість підключення грошової скрині, 24 Вт. Корпус чекового принтера виконаний з пластика, а шасі і кришка кріплення – з металу, що додає йому надійність і збільшує термін використання приладу, в порівнянні з аналогічними моделями. Невеликі габарити і вага пос-принтера, а також наявність необхідних кріплень дозволяють прикріпити його до стіни для оптимізації робочого місця касира.
Найчастіше чековий принтер GEOS RP-3101 використовується для автоматизації робочого місця касира в сфері HoReCa і ідеально підходить для друку замовлень на кухні ресторанів і барів.
Технічні характеристики принтера чеків GEOS RP-3101
| Технологія друку | лінійний точковий термодрук |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Швидкість друку | 250 мм / с |
| Макс. Ширина друку | 72 мм |
| Абразивна стійкість термоголовки | 150 км |
| Автообрізувач | є |
| Тип автообрізання | часткове або повне |
| Інтерфейс управління | USB + Ethernet |
| Додаткові порти | RJ-11 для підключення грошової скрині, кухонного дзвінка та інші |
| Кількість символів в рядку | 42 символів |
| Емуляція | ESC / POS |
| Драйвери | Windows, Mac OS, Linux |
| Тип матеріалу | термопапір |
| Ширина паперу | 80 мм |
| Максимальний діаметр рулону | 80 мм |
| Товщина паперу | 60 – 70 мкм |
| Управління грошовою скринею | 24 В, 1 А |
| Габарити | 148 мм х 190 мм х 138 мм |
| Вага | 1,8 кг |
| Колір | чорний |
| Живлення | 24 В, 2,5 А |
| Виробник | GEOS |






















