Термотрансферний принтер TTP-345
Термотрансферний принтер TTP-345 – настільне обладнання для друку етикеток з високою роздільною здатністю 300 dpi (12 точок на мм) зі швидкістю 127 мм / с. Принтер підтримує термодрук і термотрансферний друк. Для друкованої основи використовуються етикетки: безперервна, з прорізами, з чорною міткою, складена гармошкою, перфорована, при цьому ширина друку не більше 106 мм. Ресурс друкувального механізму – 25 км, рекомендовано друкувати в день не більше 4000 етикеток. Діаметр рулону, використовуваного в принтері етикеток TTP-345 не повинен перевищувати 127 мм (5 дюймів), при діаметрі втулки 25,4 мм (1 дюйм). Використовуючи зовнішню підставку для рулону можливе використання рулонів етикеток з зовнішнім діаметром 213,36 мм (8,4 дюйма) на втулці 76 мм.
Термотрансферний принтер TTP-345 має 32-бітний RISC-процесор і пам’ять: оперативну 8 МБ SDRAM і 4 МБ Flash ROM, з можливістю її розширення до 4 Гб за допомогою роз’єму для карт пам’яті microSD.
В принтері TTP-345 для зв’язку з комп’ютером використовуються USB 2.0, паралельний і послідовний інтерфейси, опціонально доступний інтерфейс Ethernet для роботи по мережі.
В принтері TTP-345 використовується мова програмування принтера TSPL-EZ, який містить вбудовані масштабовані шрифти True Type (на базі механізму відображення шрифтів Monotype®), і сумісні з іншими мовами, що дозволяє емулювати мови TPLE і TPLZ. </P >
Корпус принтера TTP-345 має спеціальну конструкцію з ударостійкого пластику з подвійними стінками, що дозволяє дуже просто завантажувати носій. Така конструкція забезпечує міцність і довговічність пристрою. Механізм друку надають руху два двигуна, які мають достатню потужність для роботи з копіювальною стрічкою довжиною 300 метрів і рулонами етикеток діаметром до 8,4 дюйма.
Використовувані в TTP-345 два двигуна знижують рівень шуму, продовжують термін служби принтера, і зменшують його знос в порівнянні з варіантами з одним двигуном. Фарбувальна стрічка легко замінюється завдяки відкритій архітектурі.
Принтер TTP-345 використовується для маркування продукції, друку етикеток відповідності, інвентаризації основних засобів, маркування документації, медичних препаратів і полиць.
Технічні характеристики термотрансферного принтер TTP-345
| Технологія друку | Термодрук / термотрансферний |
| Роздільна здатність | 300 dpi |
| Швидкість друку | 127 мм / сек |
| Максимальна ширина друку | 106 мм |
| Абразивна стійкість термоголовки | 25 км |
| Мінімальна довжина друку | 10 мм |
| Максимальна довжина друку | 1016 мм |
| Рекомендований обсяг друку в день, до | 4000 |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Пам’ять | 8 МБ SDRAM / 4 МБ Flash ROM, Роз’єм для карт пам’яті microSD з можливістю розширення обсягу флешпам’яті до 4 Гб |
| Датчики | датчик прозорості (фіксований); датчик чорної мітки (рухливий); датчик відкритої кришки; датчик кінця риббона |
| Інтерфейс управління | RS-232 + USB + LPT; RS-232 + USB + LPT + Ethernet |
| Панель управління | 1 світлодіод (3 кольори: зелений, янтарний і червоний); кнопка (подача) |
| Друковані штрих-коди | 1D: Code 39, Code 93, Code 128UCC, Code 128 subsets A, B, C, Codabar, Interleave 2 of 5, EAN-8, EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN and UPC 2 (5) digits add-on, MSI, PLESSEY, POSTNET, China POST, GS1 DataBar, Code 11 |
| Мови управління | TSPL-EZ (сумісний з EPL, ZPL, і ZPL II) |
| Годинник реального часу | опціонально |
| Програма для створення етикетки | BarTender UltraLite |
| Драйвери | Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Linux Ubuntu 11.04 ~ 18.04, MacOS v10.6 ~ v10.15, iOS SDK, Android SDK, WinCE mob |
| Тип матеріалу | Етикетка: безперервна, з прорізами, з чорною міткою, складена гармошкою, перфорована (зовнішнє намотування) </span > |
| Мінімальна ширина матеріалу | 20 мм |
| Максимальна ширина матеріалу | 112 мм |
| Товщина етикетки | 0,06 – 0,19 мм |
| Максимальний діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр Втулки | 25,4 ~ 76,2 мм |
| Корпус | Пластик з подвійними стінками |
| Риббон (Фарбувальна стрічка) | Ширина: 40 – 110 мм; Макс. діаметр рулону: 67 мм; Діаметр втулки: 25,4 мм; Довжина: 300 м; Орієнтація: по центру |
| Робоча температура | + 5 ° C – + 40 ° C |
| Вологість | 25 – 85% (без конденсації) |
| Габарити | 213 x 188 x 314 мм |
| Вага | 2,8 кг |
| Колір | Темно-сірий |
| Живлення | Вхід: 100-240 В, 2,5 A, 50 – 60 Гц, Вихід: 24 В 3 , 75 A, 90 Вт |
| Опції | Відокремлювач, Різак (повний і частковий відріз), Bluetooth-модуль (послідовний інтерфейс), Зовнішня підставка для рулонів зі зовнішнім діаметром до 214 мм на втулках 1 “або 3”, Тримач для носія на втулці 3 “, Клавіатура KP-200 Plus з дисплеєм, що програмує |
| Відповідність стандартам EMC | FCC Class B, CE Class B, C-Tick Class B, UL, CUL, TÜV / Safety, CCC |
| Комплект постачання | Диск з програмним забезпеченням і драйверами під Windows, Короткий посібник користувача, USB-кабель, кабель живлення, Зовнішній блок харчування, Тримач рулону носія з фіксаторами втулок 1.5 “x 2, Втулка для риббона x 2, Картонна втулка для риббона |
| Вбудовані шрифти | 8 alpha-numeric bitmap fonts, Monotype Image true type font engine with one CG Triumvirate Bold Condensed scalable font < / span> |
| Поворот шрифту і штрих-коду | 0, 90, 180, 270 градусів |
| Виробник | TSC (Тайвань) |

















