Термопринтер DA-210
Термопринтер DA-210 – настільний пристрій для прямого термодруку етикеток. Друк здійснюється зі швидкістю 152,4 мм (6 дюймів) / с при Роздільній здатності 203 dpi (8 крапок на мм), при цьому максимальна ширина друку 108 мм на носії шириною від 19 мм до 114 мм.
Для спрощення завантаження принтер DA210 має зручну двостулкову конструкцію з подвійними стінками й містким відсіком для рулону носія з зовнішнім діаметром 127 мм, оснащеним центральним тримачем. Пружинний тримач для рулону етикеток спрощує завантаження принтера. У стандартну комплектацію входить датчик визначення початку форми по прорізу, чорної мітки або перфорації. Принтери також оснащуються датчиком відкритої друкуючої голівки.
Принтер DA210 має 32-бітний RISC-процесор, пам’ять DRAM об’ємом 16 МБ і флешпам’яті об’ємом 8 МБ, яка може використовуватися для зберігання шрифтів, наборів міжнародних символів і графічних зображень. У стандартній комплектації принтер DA210 підтримує набір мов емуляції, включаючи Line Mode, Eltron®, Zebra® і Datamax, які відрізняються повною сумісністю, завдяки чому спрощується заміна раніше встановленої прошивки.
Для зв’язку з керуючим пристроєм в принтері етикеток DA210 використовується інтерфейс USB 2.0 (Режим швидкісного друку), опціонально може бути доданий вбудований модуль Bluethooth (заводська опція).
Термопринтер етикеток DA210 ідеально підходить для використання в різних областях, в тому числі для маркування продукції на торгових точках, на підприємствах роздрібної торгівлі, в невеликих офісах. А також принтер етикеток використовується в інших сферах, де потрібне виготовлення етикеток та ярликів:
- Поштові перевезення та мітки маршрутизації;
- Маркування при відправці й отриманні вантажів;
- Друк проїзних квитків та квитків для заходів;
- Маркування товарів в роздрібних магазинах;
- Маркування папок-реєстраторів.
Технічні характеристики термопринтера DA-210
| Bluetooth | Ні |
| Ethernet | Ні |
| RS 232 (COM) | Ні |
| USB | Є |
| Wi-Fi | Ні |
| Датчики | чорної мітки, прорізу |
| Корпус | АБС-пластик |
| Максимальна довжина друку | 2794 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Пам’ять | 16 МБ SDRAM / 8 МБ Flash ROM |
| Виробник | TSC |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Розширення друку | 203 dpi |
| Серія | DA |
| Тип друку | Термопечать |
| Швидкість друку | 152.4 мм / с |
| Максимальний діаметр рулону | 127 мм |
| Робоча температура | + 5 ° C – + 40 ° C |
| Вологість | 25 – 85% (без конденсації) |
| Габаритні розміри | 172 x 165 x 195 мм |
| Вага | 1,5 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Стандартна комплектація | USB 2.0 (Режим швидкісного друку) |
| опції | Вбудований модуль Bluethooth (заводська опція) |

















