Термопринтер TDP-225
Термопринтер TDP-225 – настільна модель термопринтера, що здійснює друк на термочутливих матеріалах шириною до 60 мм зі швидкістю 127 (5 дюймів) в секунду і роздільною здатністю 203 dpi (максимальна ширина друку 54 мм). Для друку зображень з великою роздільною здатністю використовуйте наступну модель принтерів TSC TTP-32 4. Мінімальна довжина друку (довжина етикетки 10 мм). Принтер TSC TDP-225 має великий запас міцності друкувального механізму, термоголовка розрахована на друк не менше 25 км квитанцій. У день принтер TDP-225 може друкувати до 3000 чеків.
Для швидкої роботи в принтері етикеток TSC TDP-225 використаний 32-розрядний RISC процесор і пам’ять 8 МБ SDRAM, 4 МБ Flash ROM, можливість розширення обсягу флешпам’яті до 4 Гб за допомогою роз’єму для карт пам’яті micro SD.
Опціонально термопринтер TDP-225 може доукомплектувати РК-дисплеєм графічного типу 128 x 64 пікселі з фоновим підсвічуванням, що дозволяє відстежувати інформацію про стан завдання друку.
Конструкція термопринтера TDP-225 розроблена таким чином, що в ньому відсутні деталі, які могли б загубитися. Компактні габарити 109 мм x 171 мм x 209 мм і двостулкова конструкція з отвором для настінного кріплення в нижній панелі принтера дозволяють встановлювати його в будь-якому місці. Зручна відкрита архітектура дає можливість користувачу легко відкрити кришку принтера TDP-225 і завантажити в нього етикетку, зовнішній діаметр якої може досягати 127 мм (5 дюймів). Для друку використовуються такі термочутливі етикетки: безперервна, фасонна, з чорною міткою, складена гармошкою, перфорована, браслети (намотування назовні).
Для підвищення зручності роботи та контролю стану роботи TDP-225 використовуються датчики “чорної мітки” і “на просвіт”. Датчик “чорної мітки” можна регулювати по всій ширині друку.
Принтер TDP-225 має великий список сучасних електронних компонентів. До керуючого пристрою принтер підключається за допомогою інтерфейсів RS-232 + USB або RS-232 + Ethernet. У принтера є емуляція поширених мов для управління принтерами етикеток.
У базовій комплектації в комплект постачання термопринтера TDP-225 входить: CD-диск з програмним забезпеченням Windows для дизайну етикеток, інструкція користувача, USB-кабель, кабель живлення, зовнішній універсальний блок живлення. Опціонально до принтера можуть бути додати наступні компоненти: гільйотинний різак, відділювач етикеток, Bluetooth модуль (послідовний інтерфейс), клавіатура KP-200 (послідовний інтерфейс); програмована інтелектуальна клавіатура KU-007 Plus і РК-дисплей.
Технічні характеристики термопринтера TDP-225
| Технологія друку | Термодрук |
| Розширення | 203 dpi |
| Швидкість друку | 127 мм /сек |
| Макс. Ширина друку | 54 мм |
| Абразивна стійкість термоголовки | 25 км |
| Мінімальна довжина друку | 10 мм |
| Максимальна довжина друку | 2286 мм |
| Рекомендований обсяг друку в день, до | 3000 |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Пам’ять | 8 МБ SDRAM /4 МБ Flash ROM, Роз’єм для карт пам’яті microSD з можливістю розширення обсягу флешпам’яті до 4 Гб |
| Датчики | Датчик прозорості (фіксований); датчик чорної мітки (рухливий); датчик відкритої кришки |
| Інтерфейс управління | RS-232 + USB; RS-232 + Ethernet |
| Додаткові порти | Опція: USB host – для підключення сканера ШК або стандартної клавіатури |
| Панель управління | 1 світлодіод (3 кольори: зелений, янтарний і червоний); кнопка (подача) |
| Друковані штрих-коди | 1D: Code 39, Code 93, Code 128UCC, Code 128 subsets A, B, C, Codabar, Interleave 2 of 5, EAN-8, EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN and UPC 2 (5) digits add-on, MSI, PLESSEY, POSTNET, China POST, GS1 DataBar, Code 11 |
| Мови управління | TSPL-EZ (сумісний з EPL, ZPL, і ZPL II) |
| Годинник реального часу | є |
| Програма для створення етикетки | BarTender UltraLite |
| Драйвери | Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Linux Ubuntu 11.04 ~ 18.04, MacOS v10.6 ~ v10.15, iOS SDK, Android SDK, WinCE mob |
| Тип матеріалу | Етикетка: безперервна, фасонна, з чорною міткою, складена гармошкою, перфорована, браслети (намотування назовні) |
| Мінімальна ширина матеріалу | 15 мм |
| Максимальна ширина матеріалу | 60 мм |
| Товщина етикетки | 0,06 – 0,19 мм |
| Максимальний діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25,4 мм; 38,1 мм |
| Корпус | Двостулкова конструкція з отвором для настінного кріплення в нижній панелі принтера |
| Робоча температура | + 5 ° C – + 40 ° C |
| Вологість | 25 – 85% (без конденсації) |
| Габарити | 109 x 171 x 209 мм |
| Вага | 1,2 кг |
| Колір | темно-сірий, білий |
| Живлення | Вхід: 100 В ~ 240 В, 1 А, 47 ~ 63 Гц; Вихід: 24 В, 2,08 А, 50 Вт |
| Опції | гільйотинний різак; Віддільник етикеток; Bluetooth модуль (послідовний інтерфейс); Клавіатура KP-200 (послідовний інтерфейс); Програмована інтелектуальна клавіатура KU-007 Plus |
| Дисплей | Опція: РК-дисплей графічного типу 128 x 64 пікселі з фоновим підсвічуванням |
| Відповідність стандартам EMC | FCC Клас B, CE Клас B, C-Tick Клас B, UL, СUL, TÜV /safety, CCC, ENERGY STAR |
| Комплект постачання | CD-диск з програмним забезпеченням Windows для дизайну етикеток, Короткий посібник користувача, USB-кабель, кабель живлення, зовнішній універсальний блок живлення |
| Вбудовані шрифти | 8 буквено-цифрових шрифтів; Monotype Imaging – механізм зображення шрифтів True-type з одним масштабується шрифтом CG Triumvirate Bold Condensed |
| Поворот шрифту і штрих-коду | 0, 90, 180, 270 градусів |
| Виробник | TSC (Тайвань) |
| Виробник | TSC (Тайвань) |

















