Мобільний термопринтер Alpha-2R
Мобільний термопринтер Alpha-2R – мобільний пристрій для друку квитанцій, чеків, квитків. Принтер друкує зі швидкістю до 102 мм /с при розширенні 203 dpi й може друкувати до 3000 чеків на добу, використовуючи високошвидкісний процесор і великий об’єм пам’яті. Принтер TSC Alpha-2R друкує на папері шириною 58 мм. Місткий відсік для рулону паперу діаметром 50 мм, забезпечує принтеру Alpha-2R тривалу роботу без перезаправляння касової стрічки, а місткий акумулятор дозволяє працювати 17 годин без підзарядки. Інтелектуальний алгоритм регулює швидкість і умови друку на основі попередніх даних про схему розташування і нагрівання і гарантує високу якість друку.
Термопринтер Alpha-2R підключається до портативного комп’ютера або смартфону через порти USB 2.0, RS-232, Bluetooth 4.0 і 4.2, NFC і модуль Wi-Fi 802.11 a /b /g /n (використовується по черзі з функцією Bluetooth). Прошивка TSPL-EZ ™ підтримує емуляцію мов управління: ESC /-POS, CPCL і ZPL.
Принтер Alpha-2R може використовуватися навіть в суворих умовах. Корпус принтера має клас захисту IP42. Опціонально пристрій може бути доповнено спеціальним корпусом, що підвищує його клас захисту до IP54, таким чином, принтер Alpha-2R стає пило та водонепроникним. Корпус також розрахований на падіння принтера з висоти до 1,5 метра без пошкоджень. Принтер Alpha-2R має пристрій бездротового зв’язку ближнього радіуса дії (NFC), для полегшення підключення до нього сумісних пристроїв. Технологія NFC використовується в багатьох сучасних переносних пристроях. З її допомогою забезпечується бездротовий двосторонній зв’язок між двома пристроями, розташованими на близькій відстані один від одного. Завдяки сумісності зі стандартом NFC забезпечується автоматична установка зв’язку між смартфоном або планшетом і принтером Alpha-2R. Таким чином, з’являється можливість здійснення друку або сканування з використанням будь-якої кількості додатків без необхідності підключення до мережі й введення логіну і пароля.
Компактні розміри та стійкість до пошкоджень дають можливість використовувати принтер Alpha-2R в будь-якій сфері, що вимагає швидкого та оперативного друку квитанцій, чеків і квитків, в тому числі: служби доставки, виїзні послуги, підтвердження доставки та вивезення, продажу та ремонтних робіт на місцях, мобільні платіжні термінали, штрафи за паркування, придбання квитків з використанням мобільних додатків, продаж квитків на борту транспортного засобу, рахунки за комунальні послуги й показання лічильників.
Технічні характеристики термопринтера Alpha-2R
| Ударостійкість | 1,5 метра і до 2 метрів з захисним чохлом |
| Захист від впливів навколишнього середовища | IP42 (без захисного чохла), IP54 (з захисним чохлом) |
| Технологія друку | Термодрук |
| Розширення | 203 dpi |
| Швидкість друку | 102 мм /с |
| Максимальна ширина друку | 48 мм |
| Абразивна стійкість термоголовки | 25 км |
| Автообрізач | Ні |
| Мінімальна довжина друку | Етикетка: хв. 25,4 мм |
| Максимальна довжина друку | 2286 мм |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Пам’ять | 64 МБ SDRAM /128 МБ Flash ROM |
| Датчики | Датчик чорної мітки; Датчик відкритої голівки |
| Інтерфейс управління | USB + Bluetooth; USB + MFi Bluetooth; USB + Wi-Fi |
| Панель управління | 3 кнопки (включення /виключення, подача, відкриття кришки), двокольоровий світлодіод для індикації стану принтера, 3 світлодіоди для індикації стану батарей |
| Друковані штрих-коди | 1D: Code 39, Code 93, Code128UCC, Code128 підмножини ABC, Codabar, чергування 2 з 5, EAN -8, EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN і UPC 2 (5) цифрові доповнення, MSI, PLESSEY, POSTNET, China POST, GS1 Data bar; 2D: PDF-417, Maxicode, DataMatrix, QR-код |
| Мови управління | TSPL-EZ (EPL2, ZPL2) ESC-POS або емуляція CPCL |
| Програма для створення етикетки | BarTender UltraLite |
| Драйвери | Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Linux Ubuntu 11.04 ~ 18.04, MacOS v10.6 ~ v10.15, iOS SDK, Android SDK, WinCE mob |
| Тип матеріалу | Чекова стрічка, чекова стрічка з міткою на стороні друку і деякі етикетки |
| Макс. Ширина матеріалу | Макс. 58 мм; Опція: перехідник: 50,8 мм і 25,4 мм |
| Ширина паперу | 57,5 мм |
| Товщина етикетки | Етикетка: стандартні етикетки Fasson до 0,14 мм |
| Макс. Діаметр рулону | Зовнішній діаметр 50 мм |
| Товщина паперу | Квитанція: 0,05 ~ 0,1 мм |
| Корпус | Пластик |
| Робоча температура | – 20 ° C – + 50 ° C |
| Вологість | 10 – 90% (без конденсації) |
| Габарити | 89,3 х 134,5 х 56,5 мм |
| Вага | 0,35 кг |
| Колір | темно-сірий |
| Батарея | двоячеечний літій-іонний акумулятор 7,4 В, 1620 мАч |
| Опції | Міні USB 2.0, Кабель-перехідник mini USB – RS-232, Запасний Li-ion акумулятор, Зарядний пристрій на 1 акумуляторну батарею (зі змінним роз’ємом живлення), Зарядний пристрій на 4 акумуляторних батареї (зі змінним роз’ємом живлення), Зарядний пристрій |
| Відповідність стандартам EMC | FCC, IC, CE, CB, CCC, SRRC, BC, TÜV, NCC, ENERGY STAR |
| Комплект поставки | Короткий посібник користувача, Кріплення до поясного ременя, Акумулятор, блок живлення |
| Вбудовані шрифти | 8 алфавітно-цифрових растрових шрифтів, Генератор шрифтів Monotype Imaging CG з одним масштабується шрифтом Triumvirate Bold Condensed </span > |
| Виробник | TSC (Тайвань) |

















