Мобільний термопринтер Alpha-3R
Мобільний термопринтер Alpha-3R – бюджетний пристрій для друку квитанцій на термопапері шириною 57,5 мм або 80 мм зі швидкістю 102 мм /с і роздільною здатністю 203 dpi. Настільки високу швидкість друку принтера забезпечує високошвидкісний 32-бітний RISC процесор і великий об’єм пам’яті (8 МБ SDRAM /4 МБ Flash ROM). Мінімальна довжина етикетки 25,4 мм.
Малі габарити 116 мм x 148 мм x 70 мм і висока швидкість друку принтера Alpha-3R роблять його популярним для використання на великих торгових точках і складах. Прогумований корпус принтера Alpha-3R має клас захисту IP54, здатний легко переносити падіння з висоти 1,5 метра, має кріплення для наплічного ременя для додаткової зручності при мобільному використанні. Відсік для паперу вміщує рулон діаметром 57 мм і дозволяє досягти тривалої роботи без перезавантаження носія. Термоголовка принтера Alpha-3R розрахована на друк 25 км квитанцій і етикеток. Двокамерний літій-іонний акумулятор 7,4 В DC 2500 мАг забезпечує безперебійний друк без підзарядки до 30 годин. Для додаткової зручності роботи в принтері Alpha-3R вбудовані 2 датчики: датчик чорної мітки й датчик відкритої кришки. Через інтерфейсні з’єднання (USB, RS-232, Bluetooth® та 802.11 b /g /n Wireless) мініатюрний принтер TSC Alpha-3R підключається до портативного комп’ютера або телефону. Область застосування принтера Alpha-3R вельми різноманітна. Вони використовуються у сферах, де необхідний швидкий та оперативний друк квитанцій, чеків і етикеток: виїзна торгівля, кур’єрські служби, виписка квитанцій на паркування та інше.
Технічні характеристики мобільного термопринтера Alpha-3R
| Ударостійкість | 1,5 м |
| Захист від впливів навколишнього середовища | IP54 (в чохлі) |
| Технологія друку | Термодрук |
| Розширення | 203 dpi |
| Швидкість друку | 102 мм /с |
| Максимальна ширина друку | 72 мм |
| Абразивна стійкість термоголовки | 25 км |
| Автообрізач | Ні |
| Мінімальна довжина друку | 25,4 мм |
| Максимальна довжина друку | 2286 мм |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Пам’ять | 8 МБ SDRAM /4 МБ Flash ROM |
| Датчики | датчик чорної мітки; датчик відкритої кришки |
| Інтерфейс управління | USB + Bluetooth; USB + MFi Bluetooth; USB + Wi-Fi |
| Панель управління | 3 кнопки (On /Off, подача носія, відкриття кришки), Двокольоровий індикатор стану принтера, 3 світлодіодних індикатори стану зарядки акумуляторної батареї |
| Друковані штрих-коди | 1D: Code39, Code 93, Code128UCC, Code128 subsets ABC, Codabar, Interleave 2 of 5, EAN-8 , EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN and UPC 2 (5) digits add-on, MSI, PLESSEY, POSTNET, China POST, GS1 Data bar; 2D: PDF-417, Maxicode, DataMatrix, QR code, Aztec |
| Мови управління | TSPL-EZ (EPL2, ZPL2), емуляція ESC-POS або CPCL |
| Програма для створення етикетки | BarTender UltraLite |
| Драйвери | Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2 , Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Linux Ubuntu 11.04 ~ 18.04, MacOS v10.6 ~ v10.15, iOS SDK, Android SDK, WinCE mob |
| Тип матеріалу | Чекова стрічка /термопапір (індикація по чорній мітці) і деякі етикетки |
| Мінімальна ширина матеріалу | 50,8 мм |
| Максимальна ширина матеріалу | 78 мм |
| Ширина паперу | 57,5 мм, 80 мм |
| Товщина етикетки | Етикетка: Стандартна етикетка типу Fasson до 0,14 мм |
| Максимальний діаметр рулону | Термопапір: 57 мм; Етикетка: 55 мм |
| Діаметр Втулки | 10,2 ~ 25,4 мм |
| Товщина паперу | 0,0508 ~ 0,1016 мм |
| Корпус | Пластмаса з прогумованими вставками |
| Робоча температура | – 10 ° C – + 50 ° C |
| Вологість | 10 – 90% (без конденсації) |
| Габарити | 116 х 148 х 70 мм |
| Вага | 0,55 кг (з батареєю) |
| Колір | темно-сірий |
| Батарея | двокамерний літій-іонний акумулятор 7,4 В DC 2500 мАг |
| Опції | Міні USB 2.0, Кабель-перетворювач для інтерфейсів USB і RS-232, Літій-іонна акумуляторна батарея, Зарядний пристрій на одну акумуляторну батарею (з замінним роз’ємом живлення), Зарядний пристрій на 4 акумуляторних батареї (з замінним роз’ємом) |
| Відповідність стандартам EMC | FCC, CE, CB, CCC, C-Tick, BIS, EAC, IC, NOM, NCC |
| Комплект постачання | ПО для дизайну етикеток під Windows, Короткий посібник користувача, Кріплення для ременя, Літій-іонна акумуляторна батарея, Силовий адаптер |
| Вбудовані шрифти | 8 буквено-цифрових растрових шрифтів, Один масштабований шрифт Monotype Imaging CG Triumvirate Bold Condensed </td > |
| Виробник | TSC (Тайвань) |

















