Термопринтер TDP-247
Термопринтер TDP-247 – настільний принтер для друку етикеток методом прямого термодруку з високою швидкістю 178 мм / с і роздільною здатністю 203 dpi. Друк здійснюється на етикетках шириною до 101,6 мм, на: безперервних, з прорізами, з чорною міткою, складених гармошкою, перфорованих. Принтер етикеток TDP-247 дуже зносостійкий і продуктивний. Запасу міцності термоголовки вистачає на 25 км друку, а в день може друкувати до 5 000 етикеток. Для друку етикеток з великою роздільною здатністю використовується принтер тієї ж серії моделі TDP-345 .
Принтер TDP-247 поставляється з інтерфейсом USB 2.0, паралельним і послідовним. Опціонально може бути встановлена вбудована мережева карта Ethernet-інтерфейс для підключення термопринтера до мережі.
Принтер етикеток TDP-247 обладнаний 32-бітний RISC процесором, оперативною пам’яттю 8 МБ і флешпам’яттю 4 МБ, яка може бути розширена до 4 ГБ шляхом використання SD-карт.
Відкрита архітектура принтера TDP-247 забезпечує просте відкривання відсіку для рулону і завантаження етикеток. Стежити за станом роботи принтера можна за допомогою двох датчиків: «на просвіт» – стаціонарного та «чорної мітки» – переміщуваного по всій ширині друку.
Для більш зручного використання термопринтер TDP-247 може бути оснащений різаком для етикеток і зовнішньою клавіатурою, використовуваною для друку етикеток в автономному режимі.
Два двигуни та протиударний пластиковий корпус шум під час друку етикеток і підвищують зносостійкість термопринтера, збільшуючи його термін служби.
Можлива установка тримача рулону етикеток з зовнішнім діаметром до 20 см, що дозволяє принтеру TDP-247 відповідати стандартам промислових принтерів. Термопринтер TSC TDP-247 розроблений з умовою, щоб користувачеві було максимально комфортно працювати з ним, навіть без спеціальної підготовки.
Друкуюча голівка і гумовий вал принтера TSC TDP-247 можуть замінюватися на нові або чиститься безпосередньо оператором без необхідності використання інструментів або поїздок в сервісний центр.
В комплект TSC TDP-247 входить програмне забезпечення для дизайну етикеток Bar Tender від виробника. Вхідні в комплект драйвера підходять для всіх версій Windows. і коротким керівництвом по налаштуванню принтера. TSC TDP-247 працює на базі внутрішнього програмного забезпечення TSPL-EZ, що дозволяє автоматично розпізнавати мови управління EPL і ZPL, використовувані в принтерах етикеток від компанії Zebra. Це програмне забезпечення дозволяє легко замінювати вийшов з ладу принтер Zebra новим TSC TDP-247 без установки додаткових драйверів або зміни налаштувань програмної частини діючої системи. Компактні габарити 200 x 164 x 240 мм принтера TDP-247 роблять його ідеальним рішенням для використання в самих різних умовах. Принтер відмінно вписується в обмежений робочий простір. Термопринтери TDP-247 ідеально підходять для маркування продукції й вантажів при транспортуванні, у сфері роздрібної торгівлі або для інших додатків, маркування пошти, тек, медичних препаратів.
Технічні характеристики термопринтера TDP-247
| Технологія друку | Термодрук |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Швидкість друку | 178 мм / сек |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Абразивна стійкість термоголовки | 25 км |
| Мінімальна довжина друку | 10 мм |
| Максимальна довжина друку | 2286 мм |
| Рекомендований обсяг друку в день, до | 5000 |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Пам’ять | 8 МБ SDRAM / 4 МБ Flash ROM, Роз’єм для карт пам’яті microSD з можливістю розширення обсягу флешпам’яті до 4 Гб |
| Датчики | датчик прозорості (фіксований); датчик чорної мітки (рухливий); датчик відкритої кришки |
| Інтерфейс управління | RS-232 + USB + LPT; RS-232 + USB + LPT + Ethernet |
| Панель управління | 1 світлодіод (3 кольори: зелений, янтарний і червоний); кнопка (подача) |
| Друковані штрих-коди | 1D: Code 39, Code 93, Code 128UCC, Code 128 subsets A, B, C, Codabar, Interleave 2 of 5, EAN-8, EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN and UPC 2 (5) digits add-on, MSI, PLESSEY, POSTNET, China POST, GS1 DataBar, Code 11 |
| Мови управління | TSPL-EZ (сумісний з EPL, ZPL, і ZPL II) |
| Програма для створення етикетки | BarTender UltraLite |
| Драйвери | Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Linux Ubuntu 11.04 ~ 18.04, MacOS v10.6 ~ v10.15, iOS SDK, Android SDK, WinCE mob |
| Тип матеріалу | Етикетка: безперервна, з прорізами, з чорною міткою, складена гармошкою, перфорована (зовнішнє намотування) </span > |
| Мін. Ширина матеріалу | 20 мм |
| Макс. Ширина матеріалу | 112 мм |
| Товщина етикетки | 0,06 – 0,19 мм |
| Макс. Діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр Втулки | 25,4 ~ 76,2 мм |
| Корпус | Пластик з подвійними стінками |
| Робоча температура | + 5 ° C – + 40 ° C |
| Вологість | 25 – 85% (без конденсації) |
| Габарити | 200 x 164 x 240 мм |
| Вага | 1,9 кг |
| Колір | білий |
| Харчування | Вхід: 100 В ~ 240 В, 2,5 А, 47 ~ 63 Гц; Вихід: 24 В, 3,75 А, 90 Вт |
| Опції | Відокремлювач, Різак гільйотина (повний або частковий відріз), Bluetooth-модуль (послідовний інтерфейс), Зовнішня підставка для рулонів зовнішнім діаметром до 214 мм на втулках 1 “або 3”, Тримач для носія на втулці 3 “, Клавіатура KP-200 Plus з дисплеєм |
| Відповідність стандартам EMC | FCC Class B, CE Class B, C-Tick Class B, UL, CUL, TÜV / Safety, CCC, ENERGY STAR® |
| Комплект постачання | Диск з програмним забезпеченням і драйверами під Windows, Короткий посібник користувача, USB-кабель, кабель живлення, Зовнішній блок харчування, Тримач рулону носія з фіксаторами втулок 1.5 “x 2 |
| Вбудовані шрифти | 8 alpha-numeric bitmap fonts, Monotype Image true type font engine with one CG Triumvirate Bold Condensed scalable font < / span> |
| Поворот шрифту і штрих-коду | 0, 90, 180, 270 градусів |
| Виробник | TSC (Тайвань) |

















