Термопринтер TDP-324
Термопринтер TDP-324 – принтер для друку етикеток невеликої ширини (15-60 мм) з дуже високою роздільною здатністю в 300 dpi (до нього таку Роздільну здатність могли запропонувати тільки значно дорожчі термотрансферні принтери) і швидкість друку 102 мм /с. Максимальна ширина друку принтера TSC TDP-324 до 48 мм. Принтер TDP-324 дуже зносостійкий, запасу міцності термоголовки вистачає на 25 км друку. В день за допомогою принтера TDP-324 рекомендується друкувати до 3000 етикеток. Як термочутливий матеріал може використовуватися етикетка: безперервна, фасонна, з чорною міткою, складена гармошкою, перфорована, браслети (намотування назовні). За допомогою рухомого датчика принтер TDP-324 налаштовується для друку на різних матеріалах, під різні формати й форми етикеток, наклейок або бірок.
У термопринтері використовується 32-бітний RISC-процесор і пам’ять: 8 МБ SDRAM вбудованої й 4 МБ Flash ROM, яку можна розширити до 4 ГБ за допомогою роз’єму для карт пам’яті microSD.
У термопринтер TDP-324 інтегрована технологія TSPL-EZ, що дозволяє принтерам етикеток TSC легко замінювати аналогічні принтери під керуванням мов управління EPL (Eltron, Zebra) і ZPL і ZPL II (Zebra). У комплект входить повністю русифікована і не має обмеження по терміну використання програма для друку етикеток «Bartender TSC Edition UL». Драйвери сумісні з усіма сучасними версіями ОС Windows і OC Linux. У комплект принтера етикеток TSC TDP-324 входить кабель USB і відеоінструкції з налаштування та експлуатації.
Принтер TDP-324 має маленьку робочу поверхню, може розташовуватися як на столі, так і на стіні для економії робочого простору.
Опціонально принтер TDP-324 оснащується РК-дисплеєм для індикації стану принтера. Порт USB-Host використовується для підключення клавіатури або сканера. Існує можливість додаткового налаштування конфігурації принтера TDP-324W для друку браслетів в разі відмови комп’ютера, здійснювана за допомогою використання збереженої програми друку браслетів, введення і друку інформації про пацієнта або відвідувача з клавіатури.
Принтер TDP-324 може використовуватися:
- У торгівлі – для маркування продукції, особливо компактною (в тому числі фармакологічних препаратів і ювелірних виробів);
- в малому і середньому бізнесі – для відстеження руху матеріальних цінностей, поточного виробництва та ін.;
- в охороні здоров’я – для ідентифікації пацієнтів, відстеження лабораторних проб, маркування медичних карт.
- У розважальних центрах та готельному бізнесі – браслети для відвідувачів парків, аквапарків, контролю доступу на заходи, а також вікового контролю в ресторанах і нічних клубах </li >
- Інші сфери – забезпечення правопорядку, контроль натовпу, ідентифікація тварин, контроль відвідування зон з обмеженим доступом.
Технічні характеристики термопринтера TDP-324
| Технологія друку | Термодрук |
| Роздільна здатність | 300 dpi |
| Швидкість друку | 102 мм /сек |
| Макс. Ширина друку | 48 мм |
| Абразивна стійкість термоголовки | 25 км |
| Мінімальна довжина друку | 10 мм |
| Максимальна довжина друку | 1016 мм |
| Рекомендований обсяг друку в день, до | 3000 |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Пам’ять | 8 МБ SDRAM /4 МБ Flash ROM, Роз’єм для карт пам’яті microSD з можливістю розширення обсягу флешпам’яті до 4 Гб |
| Датчики | датчик прозорості (фіксований); датчик чорної мітки (рухливий); датчик відкритої кришки |
| Інтерфейс управління | RS-232 + USB; RS-232 + Ethernet |
| Додаткові порти | Опція: USB host – для підключення сканера ШК або стандартної клавіатури |
| Панель управління | 1 світлодіод (3 кольори: зелений, янтарний і червоний); кнопка (подача) |
| Друковані штрих-коди | 1D: Code 39, Code 93, Code 128UCC, Code 128 subsets A, B, C, Codabar, Interleave 2 of 5, EAN-8, EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN and UPC 2 (5) digits add-on, MSI, PLESSEY, POSTNET, China POST, GS1 DataBar, Code 11 |
| Мови управління | TSPL-EZ (сумісний з EPL, ZPL, і ZPL II) |
| Годинник реального часу | є |
| Програма для створення етикетки | BarTender UltraLite |
| Драйвери | Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Linux Ubuntu 11.04 ~ 18.04, MacOS v10.6 ~ v10.15, iOS SDK, Android SDK, WinCE mob |
| Тип матеріалу | Етикетка: безперервна, фасонна, з чорною міткою, складена гармошкою, перфорована, браслети (намотування назовні) |
| Мінімальна ширина матеріалу | 15 мм |
| Максимальна ширина матеріалу | 60 мм |
| Товщина етикетки | 0,06 – 0,19 мм |
| Максимальний діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр Втулки | 25,4 мм; 38,1 мм |
| Корпус | Двостулкова конструкція з отвором для настінного кріплення в нижній панелі принтера |
| Робоча температура | + 5 ° C – + 40 ° C |
| Вологість | 25 – 85% (без конденсації) |
| Габарити | 109 x 171 x 209 мм |
| Вага | 1,2 кг |
| Колір | темно-сірий, білий |
| Живлення | Вхід: 100 В ~ 240 В, 1 А, 47 ~ 63 Гц; Вихід: 24 В, 2,08 А, 50 Вт |
| Опції | гільйотинний різак; Віддільник етикеток; Bluetooth модуль (послідовний інтерфейс); Блок KP-200 Plus для відображення клавіатури на екрані дисплея; Програмована інтелектуальна клавіатура KU-007 Plus |
| Дисплей | Опція: РК-дисплей графічного типу 128 x 64 пікселі з фоновим підсвічуванням |
| Відповідність стандартам EMC | FCC Клас B, CE Клас B, C-Tick Клас B, UL, СUL, TÜV /safety, CCC, ENERGY STAR |
| Комплект постачання | CD-диск з програмним забезпеченням Windows для дизайну етикеток, Короткий посібник користувача, USB-кабель, кабель живлення, зовнішній універсальний блок живлення |
| Вбудовані шрифти | 8 буквено-цифрових шрифтів; Monotype Imaging – механізм відображення шрифтів True-type з одним масштабується шрифтом CG Triumvirate Bold Condensed |
| Поворот шрифту і штрих-коду | 0, 90, 180, 270 градусів |
| Виробник | TSC (Тайвань) |

















