Термопринтер DA-220
Термопринтер DA-220 multi interface – принтер для термодруку етикеток, чеків, цінників і квитків в роздрібній та оптовій торгівлі. Швидкість друку 152 мм / с, роздільна здатність – 203 dpi. Для зменшення часу на перезаправку чеків принтер має великий відсік для друкованого матеріалу, що вміщає ролик етикеток діаметром 127 мм. Друк ведеться на папері, щільністю 0,055-0,19 мм і шириною 19-114 мм. Принтер етикеток TSC DA-220 multi interface підтримує поворот штрихового коду або тексту на 90, 180 або 270 градусів.
В принтері DA-220 multi interface встановлений 32-бітний RISC-процесор і пам’ять: 64 Мб ОЗУ, флешпам’ять об’ємом 128 МБ.
Для зручності користувача в принтер для термоетикеток вбудований годинник реального часу. Три датчики: сенсор прорізів, відкритої голівки й чорної мітки допомагають легше орієнтуватися в стані роботи принтера. Принтери TSC DA220 мають зручну двостулкову конструкцію для простоти завантаження носія, кришка оснащена фіксаторами з пружиною для фіксації при її відкритті та закритті.
Принтер етикеток DA220 – це повноцінний термопринтер з чотирма стандартними інтерфейсами підключення в базовій конфігурації (USB 2.0, USB Host, Ethernet і RS-232) і заводськими (попередньо встановленими) опціями – бездротовими інтерфейсами Bluetooth 4.0 і IEEE 802.11 a / b / g / n (WiFi).
Принтер DA-220 multi interface комплектується диском з дизайнерським ПО для операційної системи Windows, керівництвом користувача, USB-кабелем, зовнішнім блоком живлення і шнуром для його приєднання до пристрою. Вбудоване програмне забезпечення TSPL-EZD автоматично розпізнає популярні мови програмування EPL, ZPL, ZPL II, DPL.
Принтер має DA-220 двостінний корпус, виготовлений з ударостійкого пластику. Всі деталі принтера етикеток виготовлені з матеріалів, що не містять у складі важких металів та інших небезпечних речовин (сертифікація RoHS).
Працює від електричної мережі з напругою 100-240 вольт.
Принтер DA-220 multi interface може бути доповнений клавіатурами KU-007 Plus і KP-200, а також зовнішнім власником для рулонів етикетковими паперами та перехідником для паперових сердечників.
Термопринтер DA-220 multi interface – друкує наклейки-стікери зі штрих кодами. Штриховий код, нанесений на етикетку виступає в ролі ідентифікатора товару для програмного забезпечення, що здійснює автоматизацію супермаркетів, магазинів, кафе, барів і ресторанів. За допомогою термопринтера DA-220 multi interface здійснюється маркування товарів на виробництві та в торговому залі. Термопринтер DA-220 multi interface дозволяє використовувати рулонну етикетку, просто у використанні й універсально. Принтер використовується для друку етикеток в рулонах, що дуже зручно, оскільки кожна етикетка прорізана і відділена один від одного, після нанесення штрих-коду вона легко відклеюється від рулону і наноситься на товар. Для більш зручного відклеювання штрих-кодів термопринтер DA-220 multi interface може бути опціонально оснащений віддільником, намотчик або обрізувачем етикеток.
Технічні характеристики термопринтера DA-220
| Тип принтера | Настільний |
| Технологія друку | Прямий термодрук |
| Роздільна здатність екрану | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Інтерфейси підключення | Ethernet, RS-232, USB, USB-Host |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Максимальна довжина друку | 25400 мм |
| Швидкість друку | 152.4 мм / c |
| Мінімальна ширина етикетки | 19 мм |
| Максимальна ширина етикетки | 114 мм |
| Товщина етикетки з підкладкою | 0,055 – 0,19 мм |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток | 25,4 мм, 38 мм |
| Зовнішній діаметр ролика етикеток | 127 мм |
| Управління | 1 кнопка Feed |
| Датчики | відкрита друкуюча голівка, датчик прорізу до етикетки, датчик чорної мітки |
| Мова управління принтером | DPL, TSPL-EZD, ZPL, EPL, ZPL II |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Пам’ять | 128 МБ Flash ROM |
| Опції | 64 МБ SDRAM, модуль Bluetooth, модуль Wi-Fi |
| Індикатор | 1 індикатор (3 кольори) |
| Гарантія | 12 місяців |

















