Фіскальний реєстратор Екселліо FPU 550ES
Фіскальний реєстратор Екселліо FPU 550ES – компактний і зручний фіскальний реєстратор виробництва болгарської компанії Datecs, повністю враховує вимоги по КСЕФ. Копії чеків і звітів зберігаються в пам’яті реєстратора і при необхідності можуть бути повторно роздруковані. За бажанням клієнта можна встановити носій КСЕФ ємністю від 2 ГБ (за замовчуванням) до 32 ГБ. За допомогою вбудованого модему звітна інформація з реєстратора передається в ГФС через мережу Internet по дротових або бездротових каналах зв’язку (Ethernet або GPRS). Виробництво фіскального реєстратора Екселліо FPU-550ES сертифіковане у відповідності до міжнародних стандартів ISO 9001: 2000, що гарантує контроль виготовлення на всіх етапах і високу якість продукції. Фіскальний принтер Екселліо FPU 550ES внесений до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операції України.
Матеріал корпусу фіскального реєстратора Екселліо FPU 550ES – нетоксичний пластик – робить його безпечним для персоналу, легким і стійким до ударів і падінь. Для економії простору на робочому місці касира передбачена можливість установки Екселліо FPU-550ES як на горизонтальну, так і на вертикальну поверхню.
Високошвидкісний механізм друку фіскального принтера Sanei Electric (Японія) розроблений для роботи при помірних навантаженнях. Швидкість друку 150 мм / с забезпечує швидке просування черги в години пік і сприяє поліпшенню обслуговування покупців. Ресурс термопринтера – 100 км. Вбудований Автообрізач паперу з ресурсом 1 млн. Циклів обрізки чека. Система “Easy-load” для швидкої заміни чекової стрічки – дозволяє замінювати стрічку за лічені секунди, і не вимагає спеціальної підготовки касирів.
Уніфікованість протоколів обміну даними реєстраторів ТМ «Екселліо» і повна сумісність з програмним забезпеченням, створеним для інших моделей фіскальних реєстраторів «Екселліо», дозволяє швидко інтегрувати Екселліо FPU-550ES в існуючу систему. Передбачена робота з грошовими ящиками і дисплеєм покупця.
Технічні характеристики фіскального реєстратора Екселліо FPU-550ES
| Метод друку | Термодрук |
| Максимальна ширина друку | 54мм |
| Роздільна здатність екрану | 203dpi х 203dpi |
| Швидкість друку, мм / сек | 150 |
| Друкуючий механізм | Sanei Electric (Японія) |
| Максимальна кількість чеків в день | 130 |
| Касова стрічка | Ширина 58 мм |
| Діаметр руллона 83 мм | |
| Товщина 65-85 мкм | |
| Автообрізач чека | Є |
| Ресурс термопринтера, км | 100 км |
| Ресурс автообрізача, циклів | 1 млн. Циклів |
| Підтримка штрих-кодів | EAN13, EAN8, Code128, ITF |
| Формат логотипу | ч / б, 432х54 |
| Живлення | Адаптер 24В 2А |
| Інтерфейси | RS-232, USB, Ethernet. |
| Фіскальна пам’ять | 4000 звітів |
| Кількість товарів (послуг) | до 20 000 |
| Носій КСЕФ | від 2 ГБ |
| Z-звітів | 4000 |
| Змін податкових ставок | 16 |
| Змін фіскальних номерів | 8 |
| Змін податкових номерів | 10 |
| Кількість символів в найменуванні товару | 30 |
| Канали доступу в Інтернет | Ethernet |
| Кількість символів в рядку | 42 |
| Легке завантаження паперу | Так |
| Друк логотипу в чеку | Так |
| Друк штрих-коду в чеку | Так |
| Підключення грошового ящика | Так |
| Порт грошового ящика | RJ12 (12B) |
| Вбудований акумулятор | Ні |
| Дисплей покупця | Зовнішній |
| Умови експлуатації | + 5С … + 40С; відносна вологість до 80% |
| Умови зберігання | – 20С … + 60С; відносна вологість до 90% |
| Габарити (ШхГхВ) мм | 111х186х128 |
| Маса, кг | 0,55 |












