Фіскальний реєстратор Екселліо FPP-350
Фіскальний реєстратор Екселліо FPP-350 – мобільний фіскальний реєстратор виробництва болгарської компанії Датекс і відповідає чинному фіскальному законодавству України (в пристрої є контрольна стрічка в електронній формі КСЕФ – micro SD від 2 ГБ до 32 ГБ) . Інформація, отримана з реєстратора, може відправлятися в податкові служби по GPRS. Мобільний реєстратор може приймати оплату кількома дозволеними в Україні варіантами: готівковими коштами, банківською картою, чеками. Компактні розміри, дають можливість підключення через bluetooth до ноутбука, планшету або смартфону, вбудований акумулятор (3 години безперервної роботи), протиударний корпус і невелика вага (400 г) – все це робить фіскальний принтер Екселліо FPP-350 відмінним рішенням для кур’єрів, що доставляють замовлення інтернет -магазинів, в супермаркетах, аптеках, на пошті, в фінансових установах, готелях, ресторанах та пасажирських перевезеннях. Для додаткової зручності користувача мобільний реєстратор Екселліо FPP-350 продається з якісним чохлом, а також кліпсою, яка допомагає розмістити прилад на поясі.
Реєстратор Екселліо FPP-350 оснащений друкуючим механізмом з якістю друку 203 dpi і швидкістю до 100 мм / сек, друкованому на касовій стрічці шириною 57мм або 78мм. За допомогою принтера можна друкувати текстову інформацію і графіку: логотипи, штрих-коди форматів 1D і 2D (EAN13, EAN8, Code128, ITF) .При цьому друкуючий механізм оснащується системою “Easy-Load”, що дозволяє легко і дуже швидко проводити заміну касової стрічки .
Крім каналу bluetooth, фіскальний реєстратор FPP-350 можна підключити до комп’ютера по інтерфейсах RS-232, USB, а передачу даних в податкову інспекцію по GPRS.
Фіскальний реєстратор Екселліо FPP-350 оснащується вбудованим індикатором клієнта невеликого розміру. Управління роботою реєстратора здійснюється джойстиком. Корпус принтера має захисні гумові вставки і стійкий до механічних впливів.
Технічні характеристики фіскального реєстратора Екселліо FPP-350
| Кількість товарів (послуг) | До 20 000 |
| Кількість символів у рядку | 48 або 64 |
| Кількість Z-звітів | 4000 |
| Ресурс термопринтера, км | 50 |
| Види оплати | Грошової готівкою; чеком; кредит, банківською карткою |
| Дисплей покупця | Вбудований |
| Контрольна стрічка в електронній формі (КЛЕФ/КСЕФ) | Є, micro SD 2 ГБ-32 ГБ |
| Друкарський механізм | Fujitsu Limited (Японія) |
| Метод друку | прямий термодрук |
| Швидкість друку | 100 мм/с |
| Якість друку | 203 dpi |
| Кількість символів у найменуванні товару | 29 |
| Підтримка штрих-кодів | EAN13,EAN8,Code128,ITF |
| Формат логотипу | ч/б 384х96px |
| Ширина касової стрічки | 58 або 78 мм |
| Довжина касової стрічки, м | 30 |
| Чекова стрічка | товщина 60…65 мкм |
| діаметр рулону до 50 мм | |
| Автообрізувач | Ні |
| 130 | |
| Канали доступу до Інтернету | GPRS |
| Харчування | 220В, 50Гц |
| Акумулятор | Li-Ion7,4 B |
| Діапазон робочих температур | Від 0° до + 40°С |
| Габаритні розміри | 108х120х63 мм |
| Мас, кг | 0,4 |
| Інтерфейси | RS-232 (1), USB (1), Bluetooth(1) |
| Підключення грошової скриньки | Ні |












