Фіскальний реєстратор Екселліо FP-280
Фіскальний реєстратор Екселліо FP-280 – надійний, невибагливий компактний фіскальний реєстратор, підходящий для тривалої роботи в режимі високого навантаження. Відповідає всім державним вимогам до фіскальної техніки України. Дані від реєстратора передаються в фіскальну службу України по дротовим і бездротовим каналам зв’язку (через Ethernet або вбудований модем). Інформація про проведені операції зберігається в контрольній касовій стрічці, яка виконана в електронному форматі, а при необхідності вся інформація може бути роздрукована.
Уніфікованість протоколів обміну даними реєстратора робить його повністю сумісним з програмним забезпеченням, створеним для інших моделей реєстраторів ТМ «Екселліо», завдяки чому він може бути швидко інтегрований в існуючу систему. Наявність протоколу обміну дозволяє замінювати старий апарат на новий прямо на робочому місці.
Фіскальний принтер Екселліо FP-280 підключається до персонального комп’ютера за допомогою інтерфейсів USB і RS-232. У реєстраторі передбачено підключення касового ящика і зовнішнього індикатора покупця.
За своїми характеристиками Екселліо FP-280 схожий на фіскальний принтер FPU-550ES, але в ньому використовується термопринтер японської компанії CITIZEN. У ньому використовується касова стрічка з шириною друку 57 мм. Швидкість друку – 80 мм / с. Якість друку – 203 dpi, що дозволяє друкувати не тільки все найбільш затребувані типи штрих кодів, а й логотипи торгових підприємств. Ресурс термопринтера – 50 км. Заміна касової стрічки займає небагато часу завдяки системі “Easy Load”. Максимальна кількість чеків в день – 130 штук. У РРО Датекс Екселліо FP-280 відсутня функція автообрізувача, але це дозволило зробити його ціну більш доступною.
Фіскальний принтер Екселліо FP-280 – відмінний вибір для автоматизації процесів обліку даних та обслуговування клієнтів на вашому підприємстві.
Технічні характеристики фіскального реєстратора Екселліо FP-280
| Максимальна кількість проданих товарів за одну зміну | 20000 |
| Кількість символів в найменуванні товару | 29 |
| Z-звітів | 4000 |
| Змін податкових ставок | 16 |
| Змін фіскальних номерів | 8 |
| Змін податкових номерів | 10 |
| Контрольна стрічка в електронній формі (КЛЕФ / КСЕФ) | Є, microSD2 ГБ- 32 ГБ |
| Види оплати | Грошовою готівкою; чеком; кредит, банківською картою |
| Канали доступу в Інтернет | Ethernet; GPRS (опція) |
| Кількість символів в рядку | 36 |
| Дисплей покупця | Зовнішній |
| Інтерфейси | RS-232, USB, Ethernet, GPRS \ GSM |
| Швидкість друку, мм / сек | 80 |
| Друкуючий механізм | Citizen (Японія) |
| Метод друку | прямий термодрук |
| Роздільна здатність екрану | 203 dpi |
| Ширина касової стрічки, мм | 57,5 |
| Довжина касової стрічки, м | 75 |
| Чекова стрічка | товщина 60 … 150 мкм |
| діаметр рулону до 83 мм | |
| Автообрізач | Ні |
| Ресурс термопринтера, км | 50 |
| Максимальна кількість чеків в день | 130 |
| Вбудований акумулятор | Ні |
| Підключення грошового ящика | Так |
| Порт грошового ящика | RJ11 (24В) |
| Джерело живлення | 220 В, Адаптер 9В 5А |
| Робоча температура, ° С | від -10 … + 40 |
| Габаритні розміри | 106х170х117 мм |
| Маса, кг | 0,43 |












