Фіскальний реєстратор MG-T808TL
Фіскальний реєстратор MG-T808TL – електронний контрольно-касовий реєстратор з контрольною стрічкою в електронному форматі, що передає електронні копії розрахункових документів і звітних чеків в фіскальну службу України з допомогою вбудованого модему. У фіскальному реєстраторі MG-T808TL закладена можливість вносити в оперативну пам’ять 9100 товарів з описом, кількість програмованих товарів залежить від довжини їх назви.
В фіскальному реєстраторі MG-T808TL можуть використовуватися 2 податкові ставки, кількість груп товарів і послуг з оподаткування – 12 (6 позитивних підсумків розрахунків, в тому числі неоподаткована група для операцій продажу і 6 негативних підсумків розрахунків, в тому числі неоподаткована група для операцій повернення).
Фіскальний реєстратор MG-T808TL виконаний на базі японського термопринтера Toshiba TRSTA00, що друкує на папері шириною 57,5 мм або 80 мм та діаметром рулону 76 мм, з автоматичним обрізувачем паперу. Дуже простий у використанні: швидка і зручна замінна термострічки, завчасне попередження датчиком оповіщення про необхідність заміни рулону, вбудований Автообрізач швидко і чітко відділяє чеки один від одного і забезпечує часткову обрізку чека. Швидкість друку – 30 рядків в секунду, при цьому передбачена безперервна робота реєстратора протягом 16 годин на добу. Залежно від ширини касової стрічки, кількість символів в чеку може бути 34 (для стрічки 57,5мм) або 49 (для 80 мм). Максимальна кількість символів в найменуванні товарів, які друкуються в чеку – 75.
Фіскальний реєстратор MG-T808TL дозволяє друкувати логотипи торгового підприємства, штрих-коди товарів і штрих-коди фіскального чека.
Технічні характеристики фіскального реєстратора MG-T808TL
| Версія ПО: | MG-08 |
| Індикатор клієнта: | Опція: рідкокристалічний індикатор покупця 2 ряди по 20 символів |
| Канали доступу в інтернет: | 1xEthernet (RJ-45) |
| Кількість касирів: | 8 |
| Кількість клавіш: | 1 кнопка (подача стрічки) |
| Кількість символів в назві товару (послуги): | 75 |
| Кількість символів в рядку: | 34 (для 57,5 мм); 49 (для 80 мм) |
| Кількість товарів: | від 9100 |
| Комплект постачання: | Фіск. реєстратор, БП, керівництво користувача, паспорт |
| Контрольна стрічка: | КСЕФ |
| Модель принтера: | Toshiba TRSTA00 (Японія) |
| Пристрої, що підключаються: | ПК, індикатор покупця, грошовий ящик |
| Виробник: | Ікс-Техно (Україна) |
| Колір: | Чорний, білий |
| Ширина паперу: | 57,5 мм; 80 мм |
| Швидкість друку: | 150 мм / сек |
| Інтерфейси підключення: | 1xRS-232, 2xUSB (тип А та В), 2xRJ-12 |
| Макс. діаметр рулону: | 76 мм |
| Наявність автообрізача: | Так |
| Джерело живлення: | 220 В, 50 Гц; адаптер 24 В, 2,5 – 4 А |
| Робоча температура: | + 5 ° C … + 40 ° C |
| Вологість: | від 40 до 80% при температурі + 25 ° С |
| Габарити: | 145,5 x 185,5 x 141 мм |
| Вага: | 1,4 кг |












