Фіскальний реєстратор Екселліо FP-2000
Фіскальний реєстратор Екселліо FP-2000 – фіскальний реєстратор виробництва болгарської компанії Датекс і внесений до державного реєстру РРО. Дані про продажі від фіскального реєстратора в податкові органи передаються по GPRS модему. Екселліо FP-2000 має одну друкувальну станцію, контрольна стрічка виконана в електронній формі (КСЕФ) і зберігається в пам’яті пристрою, що економить енергоспоживання і контрольну стрічку, а також – знімає питання про її зберіганні. . За замовчуванням в фіскальний реєстратор Екселліо FP-2000 встановлений носій КСЕФ ємністю від 2 ГБ, але за бажанням клієнта він може бути збільшений до 32 ГБ.
Фіскальний реєстратор Екселліо FP-2000 виконаний на базі принтера CITIZEN СВМ-2000 (Японія), який друкує з роздільною здатністю 203 dpi на папері шириною від 57 мм до 80 мм, і товщиною від 65 до 85 мкм. Фіскальний принтер має надійні механічні вузли і забезпечує швидкість друку 220 мм / с. Ресурс друкувального механізму – 150 км, а автоматичного обрізувача – 2 млн. Циклів. У фіскальному принтері Екселліо FP-2000 реалізовані технології “Easy-load” і «чек вперед». Система Easy-load “для швидкої заміни чекової стрічки дозволяє замінювати стрічку за лічені секунди і не вимагає спеціальної підготовки касирів. Технологія «чек вперед» збільшує надійність і довговічність РРО та дозволяє оператору швидко і зручно перевірити надрукований чек. Фіскальний реєстратор Exellio FP-2000 може друкувати штрих коди, логотипи, а також має розширену базу артикулів.
Фіскальний реєстратор Екселліо FP-2000 передбачає використання накладеного, вкладеного ПДВ, легко інтегрується в наявні системи, має поліпшений протокол обміну даних з комп’ютером.
Для мінімізації впливу навколишнього середовища, збільшення надійності та забезпечення стійкості Екселліо FP-2000 до надмірних навантажень каркас і підставка принтера і всіх рухомих частин виконані з алюмінію (товщина листа 1,00 мм). Блок живлення і модем вбудовані всередину апарату. Він займає невелику площу і економить простір на робочому місці касира.
Технічні характеристики фіскального реєстратора Екселліо FP-2000
| Кількість товарів (послуг) | До 20 000 |
| Ширина касової стрічки | 58-80 мм |
| Z-звітів | 4000 |
| Змін податкових ставок | 16 |
| Змін фіскальних номерів | 8 |
| Змін податкових номерів | 10 |
| Фіскальна пам’ять | 4352 звіти |
| Види оплати | Грошової готівкою; чеком; кредит, банківською карткою |
| Контрольна стрічка в електронній формі (КЛЕФ/КСЕФ) | Є, micro SD 2 ГБ-32 ГБ |
| Принтер | Термопринтер CITIZEN (Японія) |
| Метод друку | прямий термодрук |
| Швидкість друку | 220 мм/с |
| Дозвіл | 203dpi x 203dpi |
| Підтримка штрих-кодів | EAN13, EAN8, Code128, ITF |
| Формат логотипу | ч/б, 576х96 |
| Максимальна ширина друку | 72мм |
| Чекова стрічка | товщина 65…85 мкм |
| діаметр рулону до 102 мм | |
| Ресурс термопринтера, км | 150 |
| Ресурс автообрізача, циклів | 2 000 000 |
| Максимальна кількість чеків на день | 400 |
| Вбудований акумулятор | Ні</td.. + 60С; відносна вологість до 90% |
| Габаритні розміри | 147х207х147 мм |
| Інтерфейси | RS232 (швидкість до 115200 bps) |
| USB (v. 1.1 slave) | |
| Ethernet | |
| Дисплей | Зовнішній (опція) |
| Габаритні розміри, мм | 147х207х147 |
| Мас, кг | 2 |












