Грошова скриня HS-170
Грошова скриня HS-170 – вертикальна скриня для грошей з кутом відкривання кришки 80 ° і надійною конструкцією, розрахованої на 20 млн операцій. Усередині грошової скрині HS-170 розміщуються 7 регульованих по ширині відсіків для купюр і 8 відсіків для монет. Для зберігання чеків і документів передбачений відсік, який можна заповнювати через отвір (щілину) на передній панелі скрині, не відкриваючи його. Лоток з готівкою може бути замінений при зміні касира. Додатково кожен вкладиш оснащений власною кришкою з трьохпозиційним замком для збереження грошей всередині і ручкою для зручності перенесення.
Грошова скриня Datecs HS-170 може відкриватися програмно або вручну. Команда на відкривання передається через порт RJ-12 за допомогою програмного забезпечення касового апарату, фіскального реєстратора або POS-терміналу.
Може кріпитися до вертикальної або горизонтальної поверхні і зазвичай застосовується в фронтальних системах робочого місця касира.
Технічні характеристики грошової скрині HS-170
| Тип продукту | Грошові скрині |
| Тип відкриття | вертикальний |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал лотка | пластик |
| Матеріал кліпс | сталь |
| Соленоїд | 12В |
| Датчик відкриття | так |
| Кількість відділень для банкнот | 7 (регульовані) |
| Кількість відділень для монет | 8 |
| Інтерфейс | RJ-12 6-pin |
| Властивості замку | Трьохпозиційний замок |
| Кількість відділень для чеків/квитанцій | 1 |
| Напруга спрацьовування соленоїда | 24 В |
| Розміри | 175х460х102 мм |
| Вага | 5,1 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |












