Грошова скриня HS-240
Грошова скриня HS-240 – грошова скриня з горизонтальним висувним механізмом, виготовлений зі сталі і має 4 відділення для купюр і 6 відділень для монет. Можливо управління відкриттям грошової скрині за допомогою програмного забезпечення комп’ютера, POS-терміналу, фіскального принтера або касового апарату, або механічне відкривання за допомогою ключа. Для додаткової зручності і безпеки передбачена можливість кріплення скрині для грошей під стіл. Купюри всередині грошової скрині TCS HS-240B зберігаються вертикально. Грошова скриня касира HS-240 має вбудований механічний замок з трьома положеннями (закритий/автоматичний режим/відкритий) і два ключа.
Характеристики
Технічні характеристики грошової скрині HS-240
| секцій для купюр: | 4 |
| Тип секцій для купюр: | Фіксовані, вертикальне зберігання |
| секцій для монет: | 5 |
| Тип секцій для монет: | регульовані |
| Тримачі купюр: | немає |
| Відсік для безг. чеків: | є |
| Отвори для чеків: | немає |
| Замок: | 3-х позиційний: блокування, електронне та ручне відкриття |
| Корпус: | з посиленою металевою конструкцією |
| Роз’єм підключення: | RJ-12 |
| Габарити: | 240 мм x 330 мм x 104 мм |
| Вага: | 2 кг |
| Колір: | чорний, світло-сірий |
| Живлення: | 12 В |
| Виробник: | Datecs (Болгарія) |
Замовлення та консультація












