Грошова скриня UNIQ-CB35.01
Грошова скриня UNIQ-CB35.01 – горизонтальна скриня для грошей, що входить до складу POS системи і відкривається або по команді програмного забезпечення касового апарату, комп’ютера, фіскального реєстратора, POS-терміналу, або вручну, ключем. Закривається касова скриня дуже плавно за допомогою автоматичного доводчика. Лоток для грошей включає 4 регульовані секції для купюр з зажимами і 5 фіксованих відсіків для монет. Грошова скриня UNIQ-CB35.01 призначений для спільного використання з фіскальними реєстраторами та касовими апаратами виробництва Юнисистем (серії MINI і МІНІ відповідно), і підключається до них за допомогою роз’єму audio Jack 2,5 мм, розрахованого на напругу в 6 вольт. При зміні касира або інкасації змінна касета легко виймається і гарантує збереження грошей всередині.
Грошова скриня Unisystem UNIQ-CB35.01 має компактні розміри 350 мм х 405 мм х 100 мм і електробезпечний. Корпус з посиленою сталевою конструкцією – надійний захист коштів всередині скрині.
Технічні характеристики грошової скрині UNIQ-CB35.01
| секцій для купюр: | 4 |
| Тип секцій для купюр: | регульовані |
| секцій для монет: | 5 |
| Тип секцій для монет: | фіксовані |
| Тримачі купюр: | є |
| Відсік для безг. чеків: | немає |
| Отвори для чеків: | немає |
| Корпус: | З посиленною металічною конструкцією |
| Роз’єм підключення: | Micro-jack 2,5 мм |
| Габарити: | 350 мм х 405 мм х 100 мм |
| Вага: | 5,4 кг |
| Колір: | білий |
| Живлення: | 6 У |
| Виробник: | Unisystem (Україна) |












