Грошова скриня HS-410
Грошова скриня HS-410 – горизонтальний скриня для зберігання грошей, що відкривається як програмно сигналом на соленоїд, так і вручну, закривається механічно. Механізм відкривання кришки витримує навіть сильні удари, а для його закривання досить легкого натискання. Усередині грошової скрині HS-410 розташовані 8 відсіків для монет, 5 відсіків для купюр, і відділення для зберігання чеків. Під грошовим піддоном розташовані секретні відділення для чеків і великих купюр, які наповнюються через спеціальні отвори в нижній частині лицьового боку скрині, не відкриваючи його. Замок вбудований механічний 3-х позиційний з трьома положеннями (закритий/автоматичний режим/відкритий), в комплекті йдуть два ключа. Передбачена установка грошової скрині під стіл або безпосередньо на робочу поверхню під касу.
Технічні характеристики грошової скрині HS-410
| Матеріал скрині | корпус металевий |
| Матеріал лотка | пластик |
| Матеріал кліпс | сталь |
| Соленоїд | 12В |
| Датчик відкриття | так |
| Відділень для монет | 8 |
| Відділень для банкнот | 5 |
| Слот для документів | є |
| Кришка для інкасації | немає |
| Розміри, мм | 410х415х100 |
| Вага, кг | 7,15 |
| Вхідна напруга і струм | 12V (max 24V) ~ 1 A (max 1,85A) |
| Тривалість імпульсу відкриття | 50ms .. 200ms |
| Активний опір | 12 0m |
| Колір | світло-сірий чорний |
| Замок | три позиції ключа |
| Особливість | відкривається вперед по команді POS-системи, ПК, принтера чеків, касового апарату, фіскального реєстратора та вручну |
| Компанія-виробник | Datecs |
| Тип грошової скрині | Висувний |
| Тип обладнання | Грошова скриня |












