Ваговий термінал Zemic A12-ESS
Ваговий індикатор Zemic A12-ESS використовується при виробництві платформних (як невеликих, на 1 датчику, так і з великою платформою на 4 датчиках), вагових РОКЛ, вагах для тварин, бункерних ваг, а також випробувальних стендах на аналогових датчиках. Корпус весопроцессора виконаний з нержавіючої сталі зі ступенем захисту IP65. Оснащений вбудованим акумулятором 6В / Ач постійного струму. Розрахований для підключення 4 або по 350 Ом або 8 по 700 Ом.
Функціонал весопроцессора Zemic A12-ESS
- Робота в режимі енергозбереження
- Запам’ятовування ваги при виключенні і відображення його при наступному включенні
- Підсумовування ваги, тарування і обнулення
- Рахунок штук
- «Жива вага» – стабілізація ваги (підходить для скотинячих ваг або для зважування рідини)
- Фіксація максимальних значень ваги
- Можливість отримання значень в Ньютона, Н
- Звукова сигналізація 2-х заданих показань ваги
- Зв’язок з комп’ютером через інтерфейс RS232 і з дублюючим табло YHL методом струмової петлі.
Щоб купити ваговій індикатор Zemic A12-ESS, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону + 38 (067) 611 62 40 і наші менеджери детально вас проконсультують.
Характеристики
| Клас точності ваг, в яких використовується вагопроцесор | II |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Точність перетворювача АЦ | 1/30000 |
| Швидкість перетворення АПЦ | 10 вимірювань / сек |
| Вхідний діапазон сигналу | 10мВ ÷ 15мВ |
| Схема підключення | 4-х і 6-ти провідні |
| Харчування датчиків | 5В, I≤150 мА |
| Підключення | 4 по 350Ω або 8 по 700Ω |
| Кількість відображуваних знаків | 6 |
| Дискретність | 1/2/5/10/20/50 |
| Інтерфейси | RS232, струмова петля 20мА RS485 – опціонально |
| Робоча температура | 0-40 ° С |
| Вологість | ≤90% |
| Електроживлення | 187-242В, 49-51Гц |
| Вбудована батарея постійного струму | 6В / 4Ач |
Замовлення та консультація




