Ваговимірювальний індикатор Zemic A9/A9P
Ваговимірювальний індикатор Zemic A9 / A9P застосовують в вагових системах, встановлених на тензометричні датчики. Зазвичай використовуються в автомобільних вагах, а також в залізничних вагах для статичного зважування. Розрахований на підключення до 8 датчиків по 350 Ом або до 16 датчиків по 700 Ом. Можливість заміни приладу без перекалібрування. Подвійний діапазон зважування, десятикратне зменшення дискретності.
Функціонал вагового терміналу Zemic A9 / A9P
- Можливість заміни весопроцессора без перекалібрування
- Автоматичне відключення індикатора після закінчення заданого програмою періоду часу (захист від неплатників) «Time-Off»
- Захист від зміни полярності і короткого замикання в ланцюзі харчування
- Зберігання в пам’яті до 1000 записів (вага, дата і час зважування, номер автомобіля, найменування вантажу)
- Незалежна пам’ять
- Обнулення, тарування, підсумовування результатів зважування
- Роздруківка чеків (вбудований матричний мініпринтер)
- Можливість роздруківки статистичних даних про зважування
- Годинник реального часу з енергонезалежною пам’яттю
- Можливість відновлення заводських налаштувань
- Підвищена стійкість
- 3 рівня індикації заряду батареї
Щоб купити ваговій індикатор А9 / А9Р, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону + 38 (067) 611 62 40 і наші менеджери детально вас проконсультують.
Характеристики
| Клас точності ваг на базі весопроцессора | III |
| Перетворення | Аналого-цифрове 24 біт, двухінтегральное |
| Схема підключення | 4-х або 6-тіпроводная, Автокомпенсація для великих відстаней |
| Кількість датчиків, що підключаються | 1 ~ 8 шт. по 350Ω або 8 ~ 16 шт. по 700Ω |
| Швидкість відліків | 10 відліків в секунду |
| Вхідний діапазон сигналу | – 16МВ ~ 18мВ |
| Вхідна чутливість | ≥1мВ/e |
| Нелінійність | 0,01% FS |
| Харчування датчиків | DC 5V |
| Калібрування лінійності | 3-хточечная |
| Можливість коригування точок | 2 методу |
| Дисплей | 7 розрядів LED, 7 сигналізаторів статусу |
| Дискретність | 1/2/5/10/20/50/100 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ступінь захисту | IP53 |
| Налаштування діапазону нуля | Автоматична і ручна |
| Інтерфейс зв’язку з дублюючим табло | RS232 / метод струмової петлі 20mA (швидкість 600) |
| Інтерфейс зв’язку з ПК | RS232C / RS422 / 485 зі швидкістю 600 … – … 9600 |
| Інтерфейс зв’язку з принтером | паралельний серійний |
| Харчування | AC 187 ~ 230В, 49-50Гц, 1A, зовнішня батарея 6В / 10Ah |
| Робочий діапазон температур | Від 0 ° С до + 40 ° С при вологості до 90% (без конденсату) |
| Запобіжник | 500мА |
| Габарити | 310х195х186 мм |
| Вага | 1,6 кг |
Замовлення та консультація




