Ваговий термінал Zemic A12E
Ваговий індикатор Zemic A12E застосовується в тензометричних системах визначення ваги, таких як платформні (як на 1, так і 4 датчиках) ваги, візки-ваги, ваги для тварин, бункерні ваги та випробувальні стенди. Ваговий термінал A12E надійний і простий в експлуатації. Передбачає підключення від 4 (по 350 Ω) до 8 (по 700 A Ω). Безкоштовне програмне забезпечення обліку. Кріплення на стійку.
Функціонал ваговимірювательного терміналу Zemic A12E
- Енергозберігаючий режим
- Запам’ятовування поточних показань ваги при виключенні і відображення їх при повторному включенні
- Підсумовування ваги, обнулення, тарировка
- Підрахунок штук
- Стабілізація ваги (особливо актуальна в вагах для зважування тварин)
- «Peakhold» – фіксація максимальних значень ваги
- Можливість перемикання на вимір в Ньютона, Н
- Звукова сигналізація при отриманні двох заданих значень ваги
- Зв’язок з ПК через інтерфейс RS232 і одночасно з дублюючими табло YHL методом струмової петлі.
Щоб купити ваговій індикатор A12E, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону + 38 (067) 611 62 40 і наші менеджери детально вас проконсультують.
Характеристики
| Клас точності ваг, в яких встановлено прилад | III |
| Ступінь захисту | IP53 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Точність перетворення АЦ | 1/30000 |
| Швидкість перетворення АЦП | 10 змін в секунду |
| Вхідний діапазон сигналу | – 10мВ ÷ 15мВ |
| Схеми підключення | 4-х і 6-ти провідні |
| Харчування датчиків | 5В, I≤150мА |
| Підключення | 4 по 350Ω або 700Ω |
| відображається знаків | 6 |
| Дискретність | 1/2/5/10/20/50 |
| Інтерфейси | RS232, струмова петля 20мА RS485-опціонально |
| Робоча температура | 0-40 ° С |
| Вологість | ≤90% |
| Електроживлення | 187-242В, 49-51Гц |
| Вбудована батарея постійного струму | 6В / 4Ач |
Замовлення та консультація




