Касовий апарат Екселліо DP-45
Касовий апарат Екселліо DP-45 – касовий апарат болгарської компанії Datecs Ltd, який є одним з кращих серед аналогів. Використовується в місцях з великою прохідністю покупців (кафе, мінімаркети, аптеки і т.д.). Він вважається стаціонарним (виходячи з габаритів 243 * 69 * 168 мм), але може використовуватися і в виїзній торгівлі за умови установки програми для віддаленої роботи. Касовий апарат Екселліо DP-45 поєднує в собі надійність, швидкість і простоту у використанні з широкими функціональними можливостями. Каса Екселліо DP-45 замінює собою комп’ютер, монітор, принтер (або фіскальний принтер), індикатор клієнта, програмне забезпечення «фронт офіс» та операційну систему комп’ютера, при цьому споживає мінімум електроенергії і дуже простий в налаштуванні і обслуговуванні.
Основні характеристики касового апарату Екселліо DP-45
Заміна чекової стрічки
Касова стрічка змінюється за лічені секунди завдяки системі Easy load (або Drop in).
Дисплей
На спеціалізованому дисплеї касира відображається вісім рядків з інформацією про товар. Такий індикатор значно спрощує програмування апарата і допомагає касирові не помилятися при відпуску товару. Функція підсвічування індикатора дозволяє використовувати касовий апарат в місцях з недостатнім освітленням.
Клавіатура
Клавіатура Екселліо DP-45 – професійна, зручна у використанні за рахунок 38 великих контактних клавіш і функціонального поділу на зони. Помилкове натискання клавіш касиром виключається завдяки продуманості їх розташування.
Контрольна стрічка
Каса Екселліо DP-45 формує контрольну стрічку в електронній формі (КСЕФ) і відповідає всім заявленим до апаратів з КСЕФ вимогам. Копії чеків і звітів при необхідності можуть бути повторно роздруковані, так як вони зберігаються в пам’яті апарату. Штатного носія вистачає приблизно на 5 років (при середній кількості 500 чеків в день (середній чек на 10 товарів, при роботі 365 днів в році)).
Друк чеків
Тиха і якісна роботу апарату забезпечується надійним японським принтером Epson T-M173. Касова стрічка шириною 57 мм дозволяє вивести більше інформації і отримати чек в зручному для читання форматі.
Автономність
Апарат оснащений акумулятором Li-ion 7,4 Вт ємністю 2000 мА ч. Повної зарядки акумулятора вистачає для друку понад 1000 чеків.
Передача даних
Касовий апарат Екселліо DP-45 оснащений вбудованим модемом для передачі даних в фіскальні служби України за допомогою GSM / GPRS каналу зв’язку або за технологією Ethernet.
Підключення до додаткового обладнання
Підключення до комп’ютера забезпечить комфорт під час програмування і роботи з РРО. Екселліо DP- 45 до ваг, сканера і грошового ящика для уникнення помилок при роботі з РРО та прискорення обслуговування покупців. До касовим апаратом також можна підключити платіжний термінал.
Технічні характеристики касового апарату Екселліо DP-45
| Тип касового апарату | Стаціонарний |
| Друкуючий механізм | Epson (Японія) |
| Швидкість друку, мм/сек | 90 |
| Дозвіл | 203 dpi |
| Метод друку | прямий термодрук |
| Автообрезчік | Ні |
| Ширина касової стрічки, мм | 57,5 |
| Довжина касової стрічки, м | 40 |
| Діаметр рулону (рекомендований), мм | 60 |
| Товщина паперу, мкм | 65 … 85 |
| Інтерфейс підключення | RS-232; USB |
| Канали доступу в Інтернет | Ethernet; GPRS (опція) |
| Кількість програмованих товарів | 100000 |
| Z-звітів | 4500 |
| Змін податкових ставок | 30 |
| Змін фіскальних номерів | 8 |
| Змін податкових номерів | 8 |
| Носій КСЕФ | до 32 ГБ |
| Податкові групи | ПДВ до 8 груп |
| Кількість видів оплати | Готівкові, кредит, картка, чек |
| Режими роботи апарату | Реєстрація |
| Х-звіт | |
| Z-звіт | |
| Програмування | |
| Фіскальна пам’ять | |
| Сервіс | |
| Режим тестування | |
| КЛЕФ | |
| Робота з комп’ютером | Робота з базою товарів, конфігурація параметрів апарату |
| Контрольна стрічка | КЛЕФ (контрольна стрічка в електронній формі) micro SD 2 ГБ |
| Фіскальна пам’ять | Незалежна 4500 денних звітів |
| Штрих-коди | EAN-13, EAN-8, UPC, штрих-код з ваг |
| Клавіатура | 38 клавіші |
| Кількість символів в рядку | 42 |
| Кількість касирів | 30 |
| Кількість символів в найменуванні товару | 31 |
| Інтерфейси | RS-232, Barcode, Ethernet, GPRS (опція), USB (опція) |
| Підключення сканера штрих-коду | Так |
| Підключення грошового ящика | Так, 12В |
| Підключення торгових ваг | Так |
| Вбудований акумулятор | Так 7.4В 2000мА/ч |
| Зчитувач магнітних карт | Ні |
| Тип дисплея касира | Графічний LCD, до 4 ліній, до 22 символів в лінії |
| Дисплей касира | Вбудований |
| Дисплей покупця | Виносний (опціонально) |
| Тип дисплея покупця | Графічний LCD, до 2 ліній, до 16 символів в лінії |
| Джерело живлення | адаптер 9В 5А |
| Акумулятор апарату | Li-ion 7,4В 2000 мА |
| Акумулятор фіскального блоку | Li-ion 3,7 В 180 мА |
| Температура експлуатації, ° C | 0 … + 45 |
| Відносна вологість,% | 0 … 85 |
| Габаритні розміри, мм | 275х240х120 |
| Маса, кг | 1,2 |
| Гарантія, міс | 18 |










