Касовий апарат Екселліо DP-25
Касовий апарат Екселліо DP-25 – компактний касовий апарат виробництва болгарської компанії Datecs OOD, сертифікованої англійською компанією Ллойд. Касовий апарат Екселліо DP-25 внесений до Державного реєстру РРО 2015 реєстраторів розрахункових операцій. В апараті використовується принтер Epson M-T173H, що дозволяє друкувати касові чеки зі швидкістю 90 мм / с, ширина чека – 57 мм. Контрольна стрічка формується в електронній формі (КСЕФ) і здійснює передачу звітної інформації. Орієнтовний термін зберігання інформації – 5 років при середньому друці 500 чеків в день. Каса Екселліо DP-25 передає дані, як по провідним каналам зв’язку (Ethernet), так і по бездротовим (GSM / GPRS). Портативний касовий апарат Екселліо DP-25 має два дисплея (покупця і касира). Яскравий графічний LCD дисплей касира на 4 лінії і 22 символу в рядку спрощує процес відпустки і програмування товару. Для виїзної торгівлі або при відсутності електроживлення, використовується вбудований акумулятор Li-Іon 2000 мА / год. Повністю зарядженого акумулятора вистачає для друку понад 1000 чеків. Крім того, до касового апарату Екселліо DP-25 підключається сканер штрих-коду, що істотно прискорює процес обслуговування.
Особливості касового апарату Екселліо DP-25
Вбудований модем
За допомогою вбудованого Ethernet і (або) GPRS модему здійснюється відправка інформації до органів доходів і зборів без застосування зовнішніх пристроїв.
Порти RS-232С
Порти RS-232С використовуються для підключення: комп’ютера, сканера штрих-коду, електронних ваг, платіжного терміналу на вибір. Вибір підключення пристрою здійснюється через меню апарату.
Професійна клавіатура
Клавіатура «Екселліо DP-25» зручна у використанні і має надійну конструкцію, запозичену в банківській техніці, великі тактильні клавіші і функціональний розподіл на зони.
Надійна друк
Надійний японський принтер Epson зі швидкістю друку 90 мм / с забезпечує швидку і надійну роботу апарату.
Швидка установка паперу
Механізм друку апарату має систему швидкої установки паперу Easy load (або Drop in), що дозволяє заправити стрічку за лічені секунди.
Прозорий облік
«Екселліо DP-25» дозволяє реалізувати автоматизацію з інтеграцією в облікову систему підприємця. Програмне забезпечення встановлюється на комп’ютер підприємця, до якого по мережі підключені апарати. Індикатор покупця Для зручності обслуговування відвідувачів касовий апарат Екселліо DP-25 має графічний LCD, до 2 ліній, до 16 символів в лінії.
Можливі комплектації Екселліо DP-25:
- Ethernet;
- Ethernet + GPRS.
Опціонально
Підключення платіжних терміналів для прийому безготівкових платежів через міжнародні платіжні системи (такі як Visa, MasterCard), не виконуючи зайвих дій. Сума до оплати автоматично передається в термінал, що виключає ймовірність допущення помилок.
Області застосування касового апарату Екселліо DP-25
- Супермаркет
- Аптека
- Пошта
- Фінансові установи
- Готелі та ресторани
Технічні характеристики касового апарату Екселліо DP 25:
| Кількість програмованих товарів (послуг) | 100 000 |
| Кількість Z-звітів | 4500 |
| Найменування товарів | 30 знаків |
| Кількість операторів | 30 |
| Види оплати | Грошовою готівкою; чеком; кредит, банківською картою |
| Режими роботи апарату | Реєстрація; X – звіт; Z – звіт; Програмування; Фіскальна пам’ять; Сервіс; Режим тестів; З’єднання з ПК. |
| Робота з ПК | Робота з базою товарів Конфігурація параметрів апарату |
| Податкові групи | ПДВ, до 8 груп |
| Кількість операторів | до 30 |
| Контрольна стрічка | КСЕФ (контрольна стрічка в електронній формі), micro SD 2 ГБ |
| Фіскальна пам’ять | Енергонезалежна, 4500 денних звітів |
| Принтер | Epson M-T173H (2) |
| Швидкість друку | 90 мм / с (12 ліній) |
| Кількість символів в лінії | 42 |
| Чекова стрічка | ширина 57 мм товщина 60 … 72 мкм діаметр рулону до 65 мм |
| Дисплей касира Дисплей покупця | графічний LCD, до 2 ліній, до 22 символів в лінії графічний LCD, до 2 ліній, до 16 символів в лінії |
| Клавіатура | 33 клавіші |
| Живлення | 220В, 50Гц, адаптер 9В / 5А |
| Акумулятор | Li-ion, 2000. мА, 7,4В </td > |
| Діапазон робочих температур | 0 ° С … 45 ° С |
| Габаритні розміри, мм | 243х69х168 мм |
| Маса, кг | 0,800 (зі встановленою стрічкою) |
| Інтерфейси | порт грошового ящика (1), RS-232C (3), USB (1 ) |
| Периферійні пристрої | сканер штрих-коду, ваги, платіжний термінал |
| Грошовий ящик | Підключається опціонально |
| Індикатор клієнта | Опціонально |
| Індикатор заряду акумулятора | Є |
| Кількість символів в назві товару | 30 |
| Кількість товарів | 10000 |
| Легке завантаження паперу | Є |
| Підключення модему | Вбудований |
| Підключення сканера | Є |
| Підсвічування індикатора | Є |










