Прецизійна вага KERN PCD 10K-3
Прецизійні ваги KERN PCD на 10 кг – це високоточні лабораторні ваги німецького виробника, що мають точність зважування 1 м. Ваги KERN виготовлені та відповідають усім європейським стандартам. Лабораторна вага KERN PCD виконана з окремою платформою для більшої зручності використання. Прецизійні ваги KERN PCD ідеально підходять для зважування в лабораторному боксі для рукавичок або в лабораторній шафі. KERN PCD буде особливо корисним при зважуванні токсичних, летких або забруднених матеріалів. У ваг KERN PFB градуювання (калібрування) зовнішнє, для його здійснення рекомендується використання гирі масою 10 кг (клас M1).
Підсвічуваний великий рідкокристалічний дисплей забезпечує швидкість роботи і фіксації даних, а також зручність при зважуванні. Усі кнопки з функціоналом підписані, а на дисплеї відображається інструкція з експлуатації, що спрощує використання ваг. Висота символів на екрані 21 мм. Довжина кабелю від платформи ваги до індикатора – 1,2 м. Габаритні розміри вагового індикатора – 140х46х82
Для підключення ваги до принтера, комп’ютера або до мережі Інтернет використовується інтерфейс передачі даних RS-232/Ethernet.
Переваги ваг KERN PCD
- Відокремлена платформа від цифрового дисплея
- Стабілізація ваги до 3 секунд
- Велика висота символів
- Вбудований акумулятор
Функціонал ваг
- Об’ємне зважування, відображення об’єму зважування зразка
- Розрахунковий режим
- Відсоткове зважування
- Функція PRE-TARE для попереднього ручного відрахування відомої маси контейнера(тари)
- Рецептурне зважування
- Зважування без вібрації (програма зважування тварин)
Корпус ваг виготовлений із пластику, а вантажоприймальна платформа – із нержавіючої сталі. Розмір вантажоприймальної платформи 165х165 мм. У стандартній комплектації знаходиться водяний рівень і завдяки регульованим ніжкам можна встановити ваги в ідеальному горизонтальному стані на столі.
Технічні характеристики ваг KERN PCD на 10 кг
| Модель | KERN PCD 10K-3 |
| Найбільша межа зважування, г | 10000 |
| Поверхня зважування, мм | 160х160 |
| Ціна поділу, г | 1 |
| Час стабілізації, з | 3 |
| Діапазон маси тари, г | 10000 |
| Розміри корпусу (ШхГхВ), мм | 165х280х75 |
| Розміри дисплея (ШхГхВ), мм | 140х46х82 |
| Індикатор рівня горизонту | так |
| Матеріал платформи ваг | нержавіюча сталь |
| Висота символів дисплея, мм | 21 |
| Джерело живлення | Вхідна напруга 220 В – 240 В, 50 Гц Мережний адаптер зовнішній |
| Акумулятор | 9В |
| Час роботи акумулятора | 12 годин (з увімкненим підсвічуванням) 24 години (з вимкненим підсвічуванням) |
| Калібрування | Зовнішнє калібрування (за допомогою калібрувальної гирі 10 кг (клас M1) |
| Максимальна вологість | 80% |
| Робоча температура | +5 °C… +35 °C |
| Маса нетто, г | 1661 |
- захисний кожух
- підстава для підняття зразка
- ножний перемикач
- принтер
- підключення до ПК, планшета, смартфона







