Прецизійні ваги KERN PFB 3000-2
Прецизійні ваги KERN PFB на 3000 г – це лабораторні ваги німецького виробника, які мають точність зважування 0,01 г. Ваги KERN виготовлені і відповідають всім європейським стандартам. Ваги KERN PFB зручні завдяки їх компактному корпусу та мають всі необхідні функції на передній панелі. У ваг KERN PFB градуювання (калібрування) зовнішнє, для його здійснення рекомендується використання еталонної гирі масою 3 кг (класс F1).
Графічний рідкокристалічний дисплей, що підсвічується, забезпечує швидкість в роботі і фіксації даних, а також зручність при зважуванні. Всі кнопки з функціоналом підписані, а на дисплеї відображається інструкція з експлуатації, що значно спрощує користування вагами. Висота символів на дисплеї 15 мм.
Для підключення ваг до принтера, комп’ютера або до мережі інтернет, використовується інтерфейс передачі даних RS-232.
Передача даних і управління вагами може здійснюватися за допомогою ПК, планшета або смартфона.
Переваги ваг KERN PFB
- Підключення до ПК, планшету або смартфону
- Стабілізація ваги до 3 секунд
- Компактний корпус
Функціонал ваг
- Об’ємне зважування, відображення обсягу зважування зразка
- Підрахунковий режим
- Відсоткове зважування
- Рецептурне зважування
Корпус ваг виготовлений із пластику, а вантажоприймальна платформа – з нержавіючої сталі. Діаметр вантажоприймальної платформи 120 мм. В стандартній комплектації присутній водяний рівень та завдяки регульованим ніжкам можна встановити ваги в ідеальному горизонтальному стані на поверхні столу.
Ваги PFB на 3000 г постачаються з вітрозахисним ковпаком розміром 124х119х80 мм, з місцем для зважування під ним 116х111х65 мм.Захисна робоча кришка входить до комплекту постачання.
Технічні характеристики ваг KERN PFB на 3000 г
| Модель | KERN PFB 3000-2 |
| Найбільша межа зважування, г | 3000 |
| Поверхня зважування, мм | 120 |
| Ціна поділки, г | 0,01 |
| Час стабілізації, с | 3 |
| Розміри корпусу (ШхГхВ), мм | 210х315х90 |
| Індикатор рівня горизонту | так |
| Матеріал платформи ваг | нержавіюча сталь |
| Висота символів дисплея, мм | 15 |
| Джерело живлення | Вхідна напруга 100 В – 240 В, 50/60 Гц Мережевий адаптер зовнішній |
| Калібрування | Зовнішнє калібрування (за допомогою калібрувальної гирі 3 кг (клас F1) |
| Максимальна вологість | 80% |
| Робоча температура | +15 °C… +30 °C |
| Маса нетто, г | 1290 |
- принтер
- підключення до ПК, планшета, смартфона









