Прецизійні ваги KERN PLS 20000-1F
Прецизійні ваги KERN PLS на 20000 г – це високоточні лабораторні ваги німецького виробника, що мають точність зважування 0,1 г. Ваги KERN виготовлені та відповідають за всіма європейськими стандартами. Терези KERN PLS застосовуються практично у всіх лабораторіях будь-якої галузі і відмінно підходять для зважувань за рецептом. Терези мають внутрішню базу даних, розраховану на 99 рецептів. Кожен рецепт може містити до 20 інгредієнтів, в основі вказується назва кожного інгредієнта та його цільове значення. У ваг KERN PLS градуювання (калібрування) зовнішнє, для його здійснення рекомендується використання гирі масою 20 кг (клас Е2).
Графічний дисплей, розташований на передній частині ваг, забезпечує швидкість у роботі та фіксації даних, а також зручність при зважуванні. Усі кнопки з функціоналом підписані, а на дисплеї відображається інструкція з експлуатації, що спрощує використання ваг. Висота основних символів на дисплеї 15 мм, а допоміжних символів – 4 мм.
Для підключення ваг до принтера, комп’ютера або мережі інтернет використовується інтерфейс передачі даних RS-232.
Передача даних та керування вагами може здійснюватися за допомогою ПК, планшета або смартфона.
Переваги KERN PLS
- Підключення до ПК, планшета або смартфона
- Зважування за рецептом
- Стабілізація ваги до 3 секунд
Функціонал ваг
- Об’ємне зважування, відображення обсягу зважування зразка
- Розрахунковий режим
- Визначення щільності
- Процентне зважування
- Тарування
- Режим очікування
- Відображення часу
- Зважування без вібрації (програма зважування тварин)
- Діапазон зважування із зазначенням допусків (верхня та нижня межі програмуються індивідуально для сортування та дозування). Процес супроводжується звуковим чи візуальним сигналом
- Зважування під вагами (гак розташований знизу ваг)
Корпус ваг виготовлений з пластику, а вантажоприймальна платформа – з нержавіючої сталі. Розмір вантажоприймальної платформи 200х175 мм. Регульовані по висоті ніжки дозволяють встановити терези в ідеальному горизонтальному стані на поверхні столу.
Технічні характеристики ваг KERN PLS на 20000 г
| Модель | KERN PLS 20000-1F |
| Найбільша межа зважування, г | 20000 |
| Поверхня зважування, мм | 200х175 |
| Ціна поділу, г | 0,1 |
| Час стабілізації, з | 3 |
| Розміри корпусу (ШхГхВ), мм | 210х345х100 |
| Індикатор рівня горизонту | так |
| Матеріал платформи ваг | нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри у встановленому стані (ШхГхВ), мм | 210x340x160 |
| Висота символів дисплея, мм | 15 |
| Висота допоміжних символів, мм | 4 |
| Джерело живлення | Вхідна напруга 100 В – 240 В, 50/60 Гц Мережний адаптер зовнішній |
| Калібрування | Зовнішнє калібрування (за допомогою калібрувальної гирі 20 кг (клас Е2) |
| Максимальна вологість | 80% |
| Робоча температура | +15 °C… +35 °C |
| Маса нетто, г | 3200 |







