Прецизійна вага KERN PCD 300-3
Прецизійні ваги KERN PCD на 350 г – це високоточні лабораторні ваги німецького виробника, що мають точність зважування 0,001 г. Ваги KERN виготовлені та відповідають усім європейським стандартам. Лабораторна вага KERN PCD виконана з окремою платформою для більшої зручності використання. Прецизійні ваги KERN PCD ідеально підходять для зважування в рукавичному лабораторному боксі або в лабораторній шафі. KERN PCD буде особливо корисним при зважуванні токсичних, летких або забруднених матеріалів. У ваг KERN PFB градуювання (калібрування) зовнішнє, для його здійснення рекомендується використання гирі масою 350 г (клас F1).
Підсвічуваний великий рідкокристалічний дисплей забезпечує швидкість роботи і фіксації даних, а також зручність при зважуванні. Усі кнопки з функціоналом підписані, а на дисплеї відображається інструкція з експлуатації, що спрощує використання ваг. Висота символів на екрані 21 мм. Довжина кабелю від платформи ваги до індикатора – 1,2 м. Габаритні розміри вагового індикатора – 140х46х82
Для підключення ваг до принтера, комп’ютера або мережі Інтернет використовується інтерфейс передачі даних RS-232/Ethernet.
Переваги KERN PCD
- Відокремлена платформа від цифрового дисплея
- Стабілізація ваги до 3 секунд
- Велика висота символів
- Вбудований акумулятор
Функціонал ваг
- Об’ємне зважування, відображення обсягу зважування зразка
- Рахунковий режим
- Процентне зважування
- Функція PRE-TARE для ручного попереднього відрахування відомої маси контейнера(тари)
- Рецептурне зважування
- Зважування без вібрації (програма зважування тварин)
Корпус ваг виготовлений із пластику, а вантажоприймальна платформа – із нержавіючої сталі. Розмір вантажоприймальної платформи 157х157 мм. У стандартній комплектації знаходиться водяний рівень і завдяки регульованим ніжкам можна встановити терези в ідеальному горизонтальному стані на поверхні столу.
Ваги PCD на 350 г поставляються з вітрозахисним ковпаком розміром 157х157х80 мм із місцем для зважування під ним 146х146х80 мм. Захисна робоча кришка входить до комплекту постачання.
Технічні характеристики ваг KERN PCD на 350 г
| Модель | KERN PCD 300-3 |
| Найбільша межа зважування, г | 350 |
| Поверхня зважування, мм | 105 |
| Ціна поділки, г | 0,001 |
| Час стабілізації, з | 3 |
| Діапазон маси тари, г | 350 |
| Розміри корпусу (ШхГхВ), мм | 165х280х75 |
| Розміри дисплея (ШхГхВ), мм | 140х46х82 |
| Індикатор рівня горизонту | так |
| Матеріал платформи ваг | нержавіюча сталь |
| Висота символів дисплея, мм | 21 |
| Джерело живлення | Вхідна напруга 220 В – 240 В, 50 Гц Мережний адаптер зовнішній |
| Акумулятор | 9В |
| Час роботи акумулятора | 12 годин (з увімкненим підсвічуванням) 24 години (з вимкненим підсвічуванням) |
| Калібрування | Зовнішнє калібрування (за допомогою калібрувальної гирі 350 кг (клас F1) |
| Максимальна вологість | 80% |
| Робоча температура | +5 °C… +35 °C |
| Маса нетто, г | 1000 |
- захисний кожух
- підстава для підняття зразка
- ножний перемикач
- принтер
- підключення до ПК, планшета, смартфона










