Індикатор клієнта IKC-PKI-2х20
Індикатор клієнта IKC-PKI-2х20 – периферійний пристрій комп’ютерно-касових систем, в складі яких працює. На індикатор виводиться інформація для клієнта про найменування товару, суму покупки і здачу. Можливий запис реклами, вітання та побажання клієнтів. Дисплей покупця IKC-PKI-2х20 має екран люмінесцентного типу, на якому відображається інформація в 2 рядки по 20 символів в кожній. Текст відображається на чорному тлі зеленими символами висотою 9,5 мм, відмінно читаються при будь-якому освітленні. Середній ресурс дисплея – 30 000 годин Оптимальна висота і кут нахилу пристрою в залежності від особливостей робочого місця касира можуть бути налаштовані за допомогою регульованої телескопічної стійки і поворотного дисплея. Підключення індикатора IKC-PKI-2х20 здійснюється через інтерфейс RS-232, живлення здійснюється від фіскального реєстратора, до якого він підключений.
Технічні характеристики індикатора покупця IKC-PKI-2х20
| Тип індикатора | рідкокристалічний |
| Кількість рядків | 2 |
| Кількість символів в рядку | 20 |
| Висота символу | 9,5 мм |
| Колір індикації | зелений |
| Інтерфейс | RS 232 |
| Довжина кабелю для підключення | 1,5 м |
| Середнє напрацювання на відмову індикатора | Не меньше 30000 годин |
| Електроживлення індикатора | від фіскального реєстратора |
| Габарити | 225х80х550 мм |
| Вага | 2 кг |
| Робоча температура | від +10 С до +35 С |
| Відносна владность повітря | від 40% до 80% |
| Середнє напрацювання на відмову | 30000 г |
| Довжина кабелю для підключення до ККС | 1,5 м |
| Маса | 2 кг |
| Габарити | 220х80х550 мм |








