Цифровий програмований ваговий індикатор Rice Lake 920i
Цифровий програмований ваговій індикатор Rice Lake 920 i використовується в автомобільних, вагонних, бункерних вагах і складних систем зважування встановлених на цифрові тензометричні датчики. Поєднує в собі гнучкість в роботі і простоту експлуатації. Являє собою міні-комп’ютер, який здійснює 960 вимірювань в секунду, що дозволяє використовувати вагопроцесор Rice Lake 920i для зважування в динаміці, дозуванні і обробки даних від декількох систем зважування. Настроюється рідкокристалічний дисплей має широкі можливості налаштування. Клавіші програмуються. Корпус виконаний з нержавіючої сталі зі ступенем захисту IP66, його виконання – одне з найміцніших і «невбиваних» серед вагових індикаторів.
Основні характеристики цифрового вагового процесора Rice Lake 920i
- Дисплей з підсвіткою: висота 116 мм, ширина 86 мм, дозвіл 320 х 240 пікселів.
- Розміри символів регулюються від 0,25 до 1,2 дюйма (від 6,25 мм до 30 мм)
- 60 настроюються операторів
- Відображення до чотирьох екранів з необхідною інформацією про ваги Legal for Trade
- Аналізує інформацію від 32 ваг
- П’ять клавіш з 10 призначеними для користувача підказками, 14 заданих функцій на одному екрані
- Десять програмованих відображень екранів
- Калібрування і налаштування з лицьової панелі, або через серійний порт
- Міллівольтная калібрування, 5-точкова линеаризация і калібрування за географічним положенням
- NEMA тип 4X / IP66 корпус з нержавіючої сталі
- Обирана швидкість аналогово-цифрового вимірювання до 960 в секунду
- 100 встановлених функцій, ще 30 доустанавливать функцій
- Два слота для додаткових функціональних плат
- Запис 1000-ідентифікацій вантажівок (вагонів) для вхідних і вихідних зважувань
- Програмований формат чеків
- 64K використовуваної вбудованої NV RAM пам’яті
- Залежний від зовнішніх факторів електрофільтр
- Програмоване ОЗУ на 128K
- жорсткий диск для оновлення встановленого програмного забезпечення
- Харчування 16 х 350Ом
Функціонал вагового терміналу Rice Lake 920i
- Підтримує режим зважування і функції режиму конфігурації
- Підтримка завантаження баз даних і файлу конфігурації .920
- Підтримка завантаження баз даних, файлу конфігурації .920, iRite, файлу COD і файлу прошивки.
- Перевірка працездатності на наявність помилок команд
Щоб купити цифровий програмований ваговій індикатор Rice Lake 920i, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38 (067) 611 62 40 і наші менеджери детально вас проконсультують.
| Клас точності | III |
| Напруга змінного струму | Частота: 50-60 Гц. 100-240 В |
| Напруження постійного струму | 12-24 В |
| Потужність | змінний струм: 25 Вт (універсальний) або 65 Вт (інші) |
| Напруга збудження | 10 ± В пост. Струму 16 х 350 Ом або 32 х 700 Ом з тензодатчиками на плату A / D |
| Діапазон аналогового вхідного сигналу: | – 45 до +45 мВ |
| Чутливість аналогового сигналу: | 0,3 мкВ / поступовий мінімум при 7,5 Гц |
| 1,0 мкВ / градація рекомендується | |
| Частота дискретизації A / D: | 7,5 до 960 Гц, вибирається програмно |
| Дозвіл: | |
| Внутрішнє: | 8 мільйонів відліків / 8 000 000 |
| Дисплей: | 1 000 000 |
| Лінійність системи / рейтинг PI | ± 0,01% повної шкали |
| Цифровий введення / виведення: | шість каналів введення / виводу на платі ЦП; |
| Додаткові 24-канальні плати розширення введення / виводу | |
| Порти зв’язку: | чотири порти на платі ЦП підтримують швидкість до 115 200 біт / с. |
| Порт 1: повнодуплексний | |
| порт RS-232. Порт 2: RS-232 з CTS / RTS; Інтерфейс клавіатури PS / 2 або роз’єми USB типу A і B | |
| Порт 3: повнодуплексний RS-232, 20 мА | |
| Порт 4: повнодуплексний RS-232, 2-провідний | |
| RS-485, 20 мА | |
| Додаткові двоканальні послідовні плати розширення | |
| Канал A: RS -232, RS-485, 20 мА | |
| Канал B: RS-232, 20 мА | |
| Дисплей | (Ш х В) 4,6 дюйма х 3,4 дюйма (116 мм х 86 мм), РК-модуль 320 х 240 пікселів з регульованою контрастністю. |
| пропускати дисплей | |
| трансфлектівний дисплей (опція) | |
| Клавіші / кнопки | 27-клавішна мембранна панель, тактильне відчуття, порт PS / 2 або USB для підключення зовнішньої клавіатури |
| Температурний діапазон | сертифіковане: від 14 ° F до 104 ° F (від -10 ° C до 40 ° C) |
| Робоча температура: від 14 ° F до 122 ° F (від -10 ° C до 50 ° C) | |
| Матеріал: | NEMA тип 4, тип 12, нержавіюча сталь IP66 |
| Гарантія: | дворічна гарантія |
| Стійкість до ЕМС: | EN 50082, частина 2, IEC EN 61000-4-2, 3, 4, 5, 6, 8 і 11 |
| Розміри | 241см х 152мм х 69,9см |
| Вага: | Універсальний корпус: 9,5 фунта (4,3 кг) |
| Настінний корпус: 23,0 фунта (10,4 кг) | |
| Корпус для монтажу на панель: 8,5 фунта (3,9 кг) | |
| Глибокий універсальний: 11 фунтів (5,0 кг) |


