Ваговимірювальний індикатор Keli XK3118 T16
Ваговимірювальний індикатор Keli XK3118 T16 використовується в платформних, автомобільних, товарних, торгових, паллетних вагах, встановлених на аналогові тензометричні датчики. Передбачає підключення до 6-ти тензодатчиков по 350 Ом. Індикація світлодіодна, колір – червоний, регульована інтенсивність індикації, висота символів – 30 мм. Кріплення під стійку, колір корпусу – білий або чорний.
Функціонал вагового процесора Keli XK3118 T16
- Ручне дозування (задаються верхні і нижні межі дозування, при виході за які включається світлова індикація)
- Відображення рівня заряду
- Функція енергозбереження – відключення індикатора через заданий період невикористання
- Регулювання яскравості індикації дисплея
- Зважування нестабільних вантажів (тварин, ємності з рідиною)
- «Peak hold» – запам’ятовує граничні значення ваги (використовується для випробувальних розривних машин)
- Перемикання фунт / кг
Щоб купити ваговій індикатор Keli XK3118 T16, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону + 38 (067) 611 62 40 і наші менеджери детально вас проконсультують.
Характеристики
| Модель | T16 |
| Тип аналого-цифрового перетворення: | Σ- Δ, 20 бітів |
| Мінімальна вхідна напруга кожної шкали контролю: | ≥1,5uV / e |
| Коефіцієнт розподілу помилки: | pi = 0,5 |
| Ціна ділення: | 1/2/5/10/20/50 |
| Чутливість введення: | ≥1,5uV / e |
| Швидкість передачі даних | 1200-9600 |
| Напруга збудження тензодатчика: | постійний струм, з’єднання 1 ~ 6 одиниць 350Ω аналогового тензодатчика |
| З’єднання тензодатчика: | 4 проводове |
| Дисплей: | 6 бітовий 1.2 “, висота символів 30 мм. 12 статусних індикаторів |
| Підключення до ПК | RS232, яке дублює табло – по струмового петлі |
| Джерело живлення: | змінний струм 110 ~ 220V, 50Hz ~ 60Hz |
| Додаткове джерело: | Вбудована 6V / 4AH не вимагає обслуговування свинцево-кислотна батарея, легко замінна, не зачіпаючи пломби |
| Кріплення під стійку | Є |
| Робоча температура: | 0 ~ + 40ºС, вологість ≤ 85% (RH) |
| Температура зберігання: | – 20 ~ + 60ºС, вологість ≤ 95% (RH) |
| Розмір індикатора: | 236х150х150 мм |
| Вага: | 1,5 (кг) |
Замовлення та консультація





