Цифровий тензодатчик Flintec RC3D-C3-30t
Цифровий тензодатчик Flintec RC3D-C3-30t – цифровий тензометричний датчик на 30 тонн з інтегрованим блоком АЦП колонного типу. На відміну від аналогової версії цього датчика, він дозволяє здійснювати: незалежне налаштування кожного датчика, швидку діагностику збоїв, непосредсвенно підключення до ПК / ПЛК, а також збільшувати лінію зв’язку до 1200 м.
Зазвичай прецизійний цифровий датчик RC3D використовується в високоточних платформних, автомобільних і залізничних вагах.
Корпус тензодатчика виготовлений з нержавіючої сталі. Клас захисту від пилу і вологи – IP 68 для всієї конструкції. Має високу чутливість. Температурна коригування результатів вимірювання здійснюється програмно. Тотальний контроль зварювальних швів (в датчик закачується газова суміш, а потім фіксуються її витік). І спеціальна процедура герметизації (при необхідності буде можлива герметична заміна тензокабеля) .Все ці фактори дозволяють бути впевненими в тривалому терміні експлуатації при високих метрологічних характеристиках як самого тензодатчика, так і обладнання на його основі.
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону + 38 (067) 611 62 40 і наші менеджери детально вас проконсультують.
Технічні характеристики цифрового тензометричного датчика Flintec RC3D-C3-30 т
Найбільша границя вимірювань (НПВ) | 30 т |
Клас точності по ГОСТ 30129-96 | C3 |
Число повірочних інтервалів | 3000 |
Робочий коефіцієнт передачі (РКП) | 20000 од |
| Комбінована похибка | ≤ ± 0,02% від РКП |
| Робочий температурний діапазон | – 30 … + 40 ° С |
| Тип АЦП | сигма-дельта |
| Швидкість перетворення | 3…70 вим./сек (регулюється) |
| Внутрішнє дозвіл | 1 / 550000 од. |
| Асинхронний інтерфейс | RS-485A |
| Діапазон напруги живлення | 9 … 12 В |
| струм | ≤40 |
| Перевантаження припустиме | 200% від НПІ |
| Перевантаження руйнівне | 300% від НПІ |
| Корпус тензодатчика і пружного елемента | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту по ГОСТ 14254-96 | IP68 |
| Маса | ≤7 кг |

















