Цифровий ваговий індикатор Keli D12
Цифровий ваговий індикатор Keli D12 використовується в електронних промислових вагах: бункерних, автомобільних, платформних, торгових, товарних, палетних вагах, а також у вагах для зважування тварин та інших вагових системах, встановлених на цифрові тензометричні датчики. Передбачено захист тензодатчиків через ізоляцію та завдяки дизайну антистатичного захисту інтерфейсу. Вбудований зарядний пристрій постійного струму, надійно ізольований акумулятор.
Функціонал вагопроцесора Keli D12
- Автоматична підготовка до друку
- Протокол шифрування даних, що передаються (тип Е, тип К, тип С)
- Автоматичне коригування кута, показників маси, осьового відхилення та вхідних коефіцієнтів без необхідності зовнішньої обробки даних.
- Зважування нестабільних вантажів (тварини та рідини в ємностях)
Основні характеристики
- Швидкодіюча пам’ять позбавить проблем зберігання об’єму даних.
- Підтримка загальних протоколів зв’язку (тип Е, тип К, тип С).
- Підтримка протоколу Modbus та восьми видів стандартних PC-протоколів.
- Підтримка внутрішнього шифрування даних (єдиного для 08-серії індикаторів) та шифрування за стандартами JMQ01, JMQ03.
- Використовує трансформатор джерела живлення.
Моделі індикаторів сімейства Keli D12:
- D12-Y (AC) – без мікропринтера;
- D12-YР (AC) – з термографічним мікро-принтером;
- D12-YР1 (AC) – з мікро-принтером штекерного типу;
- D12-R (AC) – без панелі мікро-принтера;
- D12-RР1 (AC) – з мікро-принтером штекерного типу;
Щоб купити цифровий ваговий індикатор Keli D12, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38(067) 611 62 40 і наші менеджери докладно вас проконсультують.
Характеристики
| Клас точності: | III, n = 3000 |
| Коефіцієнт розподілу помилок: | pi=0,5 |
| Ціна поділу: | 1/2/5/10/20/50/100 |
| Порт цифрового тензодатчика: | RS485, при 12 цифрових тензодатчиках максимальна відстань трансмісії може бути 75 м; |
| Швидкість передачі: | 9600, 19200bps |
| Джерело живлення цифрового тензодатчика: | Постійний струм12V/750mA |
| Кількість цифрового тензодатчика: | 1~16 |
| Протокол зв’язку цифрового тензодатчика: | КЕЛІ С, замовлений С,Е, замовлений Е і тип К |
| Дисплей: | 7 цифровий 0.8 дюймовий світлодіод, 7 цифр символів статусу |
| Інтерфейс дистанційного дисплея: | 20mA струмова петля, швидкість передачі даних 600, відстань трансмісії <=100 м |
| Послідовний інтерфейс: | RS232, швидкість передачі даних 600-19200 |
| Інтерфейс принтера: | зі стандартною панеллю інтерфейсу друку, який може бути приєднаний до принтерів широкої мережі, таких як ESPON LQ-300K + II, ESPON LQ-300K, ESPON LQ-680K, ESPON LQ-730K, ESPON LQ -1600K (+), Panasonic KX-P1131, KX-P 1121, DS-300 та POS58IV, AB-300K |
| Зберігання даних: | може зберігати 1000 груп ваги тари транспортного засобу, 1500 груп останніх записів ваги, 300 груп останніх неукомплектованих даних зважування |
| Джерело живлення індикатора: | Змінний струм 110-220V, 50Hz (трансфоратор – змінний струм 220V, 50Hz) |
| Аварійне харчування: | Постійний струм 12V/7Ah підтримка – вільна батарея (перезаряджається) |
| Розмір: | 330х207х185мм |
| Вага: | 1,6 кг (модель із трансформатором 2,5 кг) |
Замовлення та консультація





