Цифровий індикатор ваги Rice Lake 480 Legend
Цифровий індикатор ваги Rice Lake 480 Legend використовується в автомобільних і залізничних вагах, різних платформних вагах (як з маленькою платформою на одному датчику, так і для великих платформ), і вагах для зважування ємностей (як в режимі зважування, так і дозування). Підходить для підключення до 16 тензодатчиков опором 350 Ом або до 8 датчиків опором по 700 Ом.
Модель Rice Lake 480 Legend є покращеною версією вагового індикатора IQ plus 355. Вагопроцесор захищений від електричних перешкод, перебоїв в живленні і стрибків напруги. Корпус з нержавіючої сталі і вдосконалена система прокладок, дозволяє використовувати індикатори ваги Rice Lake 480 Legend в брудних і вологих середовищах, в важких умовах експлуатації, всередині приміщень або зовні. Можливе застосування в хімічній і харчовій галузях. Світлодіодний дисплей висотою 20,3 мм (0,8 дюйма) з 6-символами. Клавіатура серії Legend з шістьма кнопками забезпечує швидку навігацію і програмування. Серія Legend Plus пропонує повну цифрову клавіатуру.
Основні характеристики Rice Lake 480 Legend
- Світлодіодний дисплей, 0,8 дюйма (20 мм), шестизначний, семисегментний
- Час і дата, на батарейках
- Локальне / дистанційне керування
- Цифрова клавіатура (480 Plus)
- Ключові записи для значень уставок (480 Plus)
- Два незалежних послідовних порту, RS-232 і 20 мА
- NEMA тип 4X / IP66 корпус з нержавіючої сталі
- Програмовані формати чеків для брутто і нетто
- П’ять форматів безперервного потоку
- Фільтр-адаптер або фільтр змінного середнього
- Оператор працює через меню для контрольного журналу, ідентифікатора пристрою, встановленою тари, акумулятора, часу і дати, заданих значень, форматів зв’язку і друку.
- Настроюється за допомогою програмного забезпечення Revolution®
- Аналоговий вихід, 0-10 В пост. Струму, 0-20 мА, 4-20 мА, вибір зсуву 20%
- Релейний вихід, два цифрових входу, чотири реле сухих контактів (підтримує дві плати)
- Інтерфейс Ethernet TCP / IP і USB (потрібно кабель)
- Акумуляторна батарея літій-іонна
- Харчування від 18 годин автономної роботи на одному тензодатчику на 350 Ом
- Енергозберігаючі режими для сну і порога пробудження
Щоб купити ваговий індикатор Rice Lake 480 Legend, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38 (067) 611 62 40 і наші менеджери детально вас проконсультують.
| Клас точності | III |
| Напруження мережі: | Частота: 50-60 Гц. 100-240 В змінного струму. |
| Напруження постійного струму | немає |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга збудження | 5 В постійного струму, 8 х 350 Ом або 16 х 700 Ом |
| Діапазон аналогового вхідного сигналу: | ± 7 мВ / В |
| Чутлівість аналогового сигналу: | 0,1 мкВ / градація мінімум, |
| 0,5 мкВ / градація рекомендується | |
| Частота діскретізації A/D: | 5/10/20/40 Гц, вибирається програмно |
| Дозвіл: | |
| Внутрішнє: | 523 000 відліків |
| Дисплей: | 100 000 випускних |
| Лінійність системи / рейтинг PI | в межах 0,01% від повної шкали |
| Цифровий введення / виведення: | опціонально 2 або 4 входи, |
| 4 или 8 реле с сухими контактами | |
| Комунікаційні порти | Com 1: повний дуплекс RS-232 |
| Com 2: повний дуплекс RS-232 або симплекс 20 мА, безперервний | |
| Обидва порту 1200, 2400, 4800, 9600, 19200, 38400 бод, сім або вісім біт даних, парний, непарний або немає співвідношення | |
| (Додатково) Аналоговий вихід | 16-бітове дозвіл, вихідна напруга 0-10 В пост. Струму, струмовий вихід 0-20 мА / 4-20 мА |
| (Необов’язково) Релейная плата | два оптоізолірованних, 5-24 В постійного струму, активні високі входи. |
| Два входу (потрібно опція релейного виходу). Первинні клавіші, псевдо-функції, пакетні функції. | |
| (4) 30 В постійного струму, реле на 2 А з сухим контактом | |
| (Додатково) Плата Ethernet і USB | пятіконтактний роз’єм USB для ПК, принтера або флеш-накопичувача. |
| Ethernet TCP / IP, роз’єм RJ45, сервер і клієнтські порти. | |
| Дисплей | 480/480 Plus: світлодіодний дисплей |
| 0,8 дюйма (20 мм, шестизначний, семисегментний) | |
| Індикатори стану | брутто, нетто, центр нуля, бездіяльність, фунт, кг, тара, попередньо встановлена тара |
| Клавіші / кнопки | плоска мембранна панель, рельєфні клавіші, тактильні відчуття |
| Температурний діапазон | сертифіковане: від 14 ° F до 104 ° F (від -10 ° C до 40 ° C) |
| Робоча температура: від 14 ° F до 122 ° F (від -10 ° C до 50 ° C) | |
| Матеріал: | Корпус: NEMA Тип 4X / IP66, товста нержавіюча сталь |
| Гарантія: | дворічна гарантія |
| Стійкість до ЕМС: | EN 50082, частина 2, IEC EN 61000-4-2, 3, 4, 5, 6, 8 і 11 |
| Розміри | 241см х 152мм х 69,9см |
| Вага: | 6,4 фунта (2,9 кг) |


