Тензодатчик Keli ZSFY-C3-40t
Тензодатчик Keli ZSFY-C3-40t – аналоговий тензометричний датчик на 40 тонн колонного типу. Колонний датчик зі стрижнем використовується при виготовленні та ремонті багатотонних ваг: автомобільних, залізничних, бункерних вагах та вагових системах. Тензодатчик Keli ZSFY 40t Являє собою колону з круглим перерізом (діаметр перерізу 44 мм), виконану з нікельованої або нержавіючої сталі, мають високий ступінь пило- та вологозахисту і можуть застосовуватися навіть в агресивних середовищах. Необхідно дотримуватись правил установки: без бічних відхилень та виключаючи можливість прокручування.
Технічні характеристики Keli ZSFY-C3-40т
Максимальне навантаження – 40 т.
Матеріал виконання – легована чи нержавіюча сталь.
Клас захисту – IP68.
| Номінальне навантаження | 40 т |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,002mV/V |
| Нелінійність | ±0,03% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,03% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Контролер передачі ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Контролер передачі ІНТЕРВАЛ | ±0,02%/10ºС |
| Вхідний опір | 700±20Ω |
| Вихідний опір | 706±7Ω |
| Ізоляційний опір | ≥5000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -30~+ 70ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 200% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP68 |
| Матеріал | Легована сталь/ Нержавіюча сталь |
| Довжина кабелю | 16 м |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38 (067) 611 62 40 і наші менеджери докладно вас проконсультують.

















