Тензодатчик Keli ZSFY-C3-20t
Тензодатчик Keli ZSFY-C3-20t – тензодатчик стрижневого (колонного типу) на 20 тонн. Принцип роботи тензодатчика ґрунтується на стисканні осі. Діаметр перерізу датчика 44 мм. Тензодатчик ZSFY встановлюється без осьових відхилень, без можливості прокручуватися. Повністю пило- і вологозахищений, може використовуватися в лужних та кислотних середовищах. Широко використовуються при виготовленні, ремонті та технічній модернізації багатотонних ваг: автомобільних, вагонних, бункерних.
Технічні характеристики Keli ZSFY-C3-20 т
Максимальне навантаження – 20 т. Матеріал виконання – легована або нержавіюча сталь. Клас захисту – IP68.
| Номінальне навантаження | 20 т |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,002mV/V |
| Нелінійність | ±0,03% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,03% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Контролер передачі ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Контролер передачі ІНТЕРВАЛ | ±0,02%/10ºС |
| Вхідний опір | 700±20Ω |
| Вихідний опір | 706±7Ω |
| Ізоляційний опір | ≥5000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -30~+ 70ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 200% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP68 |
| Матеріал | Легована сталь/Нержавіюча сталь |
| Довжина кабелю | 12 м |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38 (067) 611 62 40 і наші менеджери докладно вас проконсультують.

















