Тензодатчик Keli ZSFY-C3-15t
Тензодатчик Keli ZSFY-C3-15t – тензометричний датчик стрижневого (колонного) типу на 15 тонн. Циліндричні тензодатчики Keli ZSFY колонного типу працюють на принципі стиснення осі. Датчик повинен встановлюватися рівно без осьових відхилень, за винятком можливості провертання, навантаження доводиться строго вертикально. Має високий волого- та пилозахист, може бути використаний в агресивних середовищах. Діаметр перерізу датчика 44 мм.
Тензодатчик Келлі ZSFY-C3 використовується при виробництві та ремонті автомобільних та залізничних ваг та вагових бункерних дозаторах.
Технічні характеристики Keli ZSFY-C3-15 т
Максимальне навантаження – 15 т.
Матеріал виконання – легована чи нержавіюча сталь.
Клас захисту – IP68.
| Номінальне навантаження | 15 т |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,002mV/V |
| Нелінійність | ±0,03% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,03% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Контролер передачі ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Контролер передачі ІНТЕРВАЛ | ±0,02%/10ºС |
| Вхідний опір | 700±20Ω |
| Вихідний опір | 706±7Ω |
| Ізоляційний опір | ≥5000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -30~+ 70ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 200% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP68 |
| Матеріал | Легована сталь/ Нержавіюча сталь |
| Довжина кабелю | 10 м |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38 (067) 611 62 40 і наші менеджери докладно вас проконсультують.

















