Тензодатчик Keli ZSFY-C3-10t
Тензодатчик Keli ZSFY-C3-10t – тензодатчик колонного типу на 10 тонн, так званий «датчик зі стрижнем». Застосовуються для виробництва та модернізації вагонних, автомобільних, бункерних терезів, бункерних дозаторів. Терези на таких датчиках широко застосовуються в різних галузях сільського господарства та промисловості.
Тензодатчики Keli ZSFY C3 10t мають високий пило- та вологозахист, стійкі до агресивних кислотних та лужних середовищ. Діаметр перерізу 44 мм.
Характеристики
Технічні характеристики Keli ZSFY-C3-10 т
Максимальне навантаження – 10 т.
Матеріал виконання – легована чи нержавіюча сталь.
Клас захисту – IP68.
| Номінальне навантаження | 10 т |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,002mV/V |
| Нелінійність | ±0,03% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,03% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Контролер передачі ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Контролер передачі ІНТЕРВАЛ | ±0,02%/10ºС |
| Вхідний опір | 700±20Ω |
| Вихідний опір | 706±7Ω |
| Ізоляційний опір | ≥5000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -30~+ 70ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 200% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP68 |
| Матеріал | Легована сталь/ Нержавіюча сталь |
| Довжина кабелю | 8 м |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38 (067) 611 62 40 і наші менеджери докладно вас проконсультують.
Замовлення та консультація

















