Тензодатчик Keli UDN-C3-60kg
Тензодатчик Keli UDN-C3-60kg – одноточковий тензодатчик на 60 кг. Тензометричні датчики Keli UDN C3 60kg призначені для вимірювання малих навантажень у терезах на одному датчику. Рекомендований розмір платформи – до 500*500 мм. Тип кріплення до платформи – прямокутник. Тензодатчики одноточкового типу застосовуються у платформних та бункерних вагах, а також різних систем фасування та дозування та відповідають високим метрологічним вимогам.
Характеристики
Технічні характеристики Keli UDN-C3-60 кг
Максимальне навантаження – 60 кг.
Матеріал корпусу – алюміній.
Клас захисту – IP65.
| Номінальне навантаження | 60 кг |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,02mV/V |
| Нелінійність | ±0,02% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,02% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Керування передачею ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Керування передачею ІНТЕРВАЛ | ±0,02%/10ºС |
| Вхідний опір | 404±15Ω |
| Вихідний опір | 350±3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥2000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -20~+ 60ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 200% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IR65 |
| Матеріал | Алюміній |
| Кабель | Довжина:1,8м |
| Діаметр: Ø5мм | |
| Максимальний розмір платформи | 500*500мм |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38 (067) 611 62 40.
Замовлення та консультація









