Тензодатчик Keli UDN-C3-300kg
Тензодатчик Keli UDN-C3-300kg – тензометричний датчик на 300 кг одноточкового типу. Датчики одноточкового типу компенсують моменти згортання, що уможливлює використання всього одного датчика на платформу великої площі. Для датчика Keli UDN-C3 розмір вантажоприймальних платформ не повинен перевищувати 500*500мм. Тензодатчики Keli UDN C3 300kg можуть бути використані в бункерних вагах, системах дозування та фасування, а також торгових і платформних вагах на одному датчику.
Характеристики
Технічні характеристики Keli UDN-C3-300 кг
Максимальне навантаження – 300 кг.
Матеріал корпусу – алюміній.
Клас захисту – IP65.
| Номінальне навантаження | 300 кг |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,02mV/V |
| Нелінійність | ±0,02% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,02% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Керування передачею ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Керування передачею ІНТЕРВАЛ | ±0,02%/10ºС |
| Вхідний опір | 404±15Ω |
| Вихідний опір | 350±3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥2000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -20~+ 60ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 200% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IR65 |
| Матеріал | Алюміній |
| Кабель | Довжина:1,8м |
| Діаметр: Ø5мм | |
| Максимальний розмір платформи | 500*500мм |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38 (067) 611 62 40.
Замовлення та консультація









