Тензодатчик Keli UDN-C3-200kg
Тензодатчик Keli UDN-C3-200kg – тензодатчик одноточкового типу (Single Point type) на 200 кг. Тензодатчики SinglePoint використовуються при виготовленні платформних, торгових ваг з одним датчиком, систем фасування та дозування. Для датчика Keli UDN C3 200kg не рекомендується використовувати платформу площею більше 500*500 мм. Можливість використовувати платформу такої площі всього на одному датчику досягається завдяки здатності одноточкового типу тензодатчика відмінно компенсувати моменти скручування.
Характеристики
Технічні характеристики Keli UDN-C3-200 кг
Максимальне навантаження – 200 кг.
Матеріал корпусу – алюміній.
Клас захисту – IP65.
| Номінальне навантаження | 200 кг |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,02mV/V |
| Нелінійність | ±0,02% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,02% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Керування передачею ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Керування передачею ІНТЕРВАЛ | ±0,02%/10ºС |
| Вхідний опір | 404±15Ω |
| Вихідний опір | 350±3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥2000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -20~+ 60ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 200% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IR65 |
| Матеріал | Алюміній |
| Кабель | Довжина:1,8м |
| Діаметр: Ø5мм | |
| Максимальний розмір платформи | 500*500мм |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38 (067) 611 62 40.
Замовлення та консультація









