Тензодатчик Keli UDB-C3-20kg
Тензодатчик Keli UDB-C3-30kg – тензометричний датчик на 30 кг, який відноситься до одноточкового типу. Використовується у виробництві ваги на одному датчику. Одноточковий тензодатчик Keli UDB C3 30kg використовується для виготовлення торгових та підлогових ваг, та дозуючого обладнання. Необхідно враховувати, що для датчика Keli UDB C3 30 розмір платформи рекомендується до 400*400 мм, спосіб кріплення датчика – «ромбом».
Характеристики
Технічні характеристики Keli UDB-C3-20 кг
Максимальне навантаження – 20 кг. Матеріал корпусу – алюміній. Клас захисту – IP65.
| Номінальне навантаження | 20 кг |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,2mV/V |
| Нелінійність | ±0,02% F.S |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,02% F.S |
| Крип (30 хв) | ±0,02% F.S |
| Керування передачею ОБНУЛЕННЯ | ±0,02% F.S/10ºС |
| Керування передачею ІНТЕРВАЛ | ±0,02% F.S/10ºС |
| Вхідний опір | 404±15Ω |
| Вихідний опір | 350±3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥2000 МΩ |
| Номінальний діапазон температур | -10~+40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -20~+ 60ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% F.S |
| руйнівне навантаження | 200% F.S |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал | Алюміній |
| Кабель | Довжина: 1,8 м |
| Максимальний розмір платформи | 400Х400 мм |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38 (067) 611 62 40 та наші менеджери детально вас проконсультують.
Замовлення та консультація









