Тензодатчик Keli UDB-C3-150 kg
Тензодатчик Keli UDB-C3-150 кг – одноточковий тензометричний датчик на 150 кг. Завдяки тому, що одноточковий тип датчика компенсує всі моменти скручування, вони широко застосовуються для ваги на одному датчику з досить великою площею вантажоприймальної платформи. Для тензодатчика Keli UDB C3 150 kg рекомендується використовувати платформу не більше 400*400 мм.
Характеристики
Технічні характеристики Keli UDB-C3-150 кг
Максимальне навантаження – 150 кг
Матеріал корпусу – алюміній.
Клас захисту – IP65.
| Номінальне навантаження | 150 кг |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,2mV/V |
| Нелінійність | ±0,02% F.S |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,02% F.S |
| Крип (30 хв) | ±0,02% F.S |
| Керування передачею ОБНУЛЕННЯ | ±0,02% F.S/10ºС |
| Керування передачею ІНТЕРВАЛ | ±0,02% F.S/10ºС |
| Вхідний опір | 404±15Ω |
| Вихідний опір | 350±3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥2000 МΩ |
| Номінальний діапазон температур | -10~+40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -20~+ 60ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% F.S |
| руйнівне навантаження | 200% F.S |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал | Алюміній |
| Кабель | Довжина: 1,8 м |
| Максимальний розмір платформи | 400Х400 мм |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за телефоном +38 (067) 611 62 40 і наші менеджери докладно вас проконсультують.
Замовлення та консультація









