Тензодатчик Keli UDB-C3-100kg
Тензодатчик Keli UDB-C3-100kg – тензодатчик одноточкового типу на 100 кг. Одноточковий тензодатчик Keli UDB C3 100 kg використовується для виготовлення ваг на одному датчику з розміром платформи ваги до 400*400 мм. Ваги з використанням тензодатчика Keli UDB C3 100 кг, наприклад, торгові та підлогові отримали широке застосування завдяки високим метрологічним характеристикам.
Характеристики
Технічні характеристики Keli UDB-C3-100 кг
Максимальне навантаження – 100 кг
Матеріал корпусу – алюміній.
Клас захисту – IP65.
| Номінальне навантаження | 100 кг |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,2mV/V |
| Нелінійність | ±0,02% F.S |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,02% F.S |
| Крип (30 хв) | ±0,02% F.S |
| Керування передачею ОБНУЛЕННЯ | ±0,02% F.S/10ºС |
| Керування передачею ІНТЕРВАЛ | ±0,02% F.S/10ºС |
| Вхідний опір | 404±15Ω |
| Вихідний опір | 350±3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥2000 МΩ |
| Номінальний діапазон температур | -10~+40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -20~+ 60ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% F.S |
| руйнівне навантаження | 200% F.S |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал | Алюміній |
| Кабель | Довжина: 1,8 м |
| Максимальний розмір платформи | 400Х400 мм |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38 (067) 611 62 40 та наші менеджери детально вас проконсультують.
Замовлення та консультація









