Тензодатчик Keli UDA-C3-750kg
Тензодатчик Keli UDA-C3-750kg – SinglePoint type – одноточковий тензодатчик на 750 кг. Завдяки здатності датчиків компенсувати моменти скручування стає можливим використання всього одного датчика для ваги з досить великим розміром платформи. Тензодатчики Keli UDA дозволяють використовувати найбільший розмір вантажоприймальної платформи серед усіх одноточкових датчиків Келлі – 600*600 мм.
Тензодатчик Keli UDA C3 750 кг застосовуються у вагах для магазинів та поштових, торгових та фасувальних ваг.
Технічні характеристики Keli UDA-C3-750 кг
Максимальне навантаження – 750 кг.
Матеріал корпусу – алюміній.
Клас захисту – IP65.
| Номінальне навантаження | 750 кг |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0+ 0,2mV/V |
| Нелінійність | ±0,02% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,02% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Керування передачею ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Керування передачею ІНТЕРВАЛ | ±0,02%/10ºС |
| Вхідний опір | 404±15Ω |
| Вихідний опір | 350±3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥2000 МΩ |
| Номінальний діапазон температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -20~+ 60ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 200% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал | Алюміній |
| Кабель | Довжина: 1,8 м |
| Максимальний розмір платформи | 600*600 мм |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за телефоном +38 (067) 611 62 40 і наші менеджери докладно вас проконсультують.









